8_20220505_151017.png
292_20220909_223347.png

Sbírka na tribunu #blecidoma

Již uběhl nějaký čas od bodu, kdy jsme spustili sbírku na postavení tribuny do naší domácí haly ve Kbelích. Nové informace týkající se sbírky se dozvíte v článku níže.

Především bychom chtěli všem moc poděkovat za to, že se na sbírce podílelo tolik členů, fanoušků a příznivců klubu BLACK ANGELS a za to vám všem patří obrovské díky. Opět se ukazuje síla naší #BAFAMILY, která se protentokrát spojila za účelem vybudování tribuny do naší domácí haly. A přispěvatelů nebylo málo, do dnešního dne se vybrala polovina ceny celé tribuny, což jsme za tak krátkou dobu od spuštění sbírky opravdu nečekali. 

Nyní jsme ale došli do bodu, kdy už do konce sbírky moc času nezbývá. Vedení organizace BLACK ANGELS stanovilo ukončení sbírky na 30. září, tudíž do konce sbírky zbývá pouhých 22 dní. Pokud jste doposud váhali, zda na sbírku přispět, tak je nyní nejvyšší čas, jelikož posledním dnem tohoto měsíce bude sbírka ukončena.

Určitě však nechceme jen od svých členů a příznivců vybrat peníze na tribunu, ale snažíme se i o to, abyste za vaši štědrost byli řádně odměněni. Proto jsme si pro Vás připravili systém odměn, jenž se odvíjí od přispěné částky. Po přispění se o svou odměnu prosím hlaste na email: sbirka@blackangels.cz, abychom věděli, komu máme odměnu připravit.

Z dosud vybrané částky, jenž činila 270 000 se zaplatila záloha na tribunu, stále však zbývá doplatit druhou část celkové ceny za tribunu. Pokud byste rádi přispěli, veškeré informace o tom, jak přispět, se dozvíte ZDE.

Všem, co nás podporují - DĚKUJEME!