Letní soustředění Polička

Spouštíme předběžné přihlašování na naše každoroční soustředění v Poličce! I letos bude soustředění v Poličce rozděleno na dva termíny:

57_20220224_170230.jpg
  1. termín se uskuteční v termínu od 6.8. do 13.8. – pro kategorie přípravek, elévů a elévek, mladších žákyň a žáků – chlapci a dívky ročníků 2010 a mladší – PŘIHLÁŠKA
  2. termín bude navazovat od 13.8. do 20.8. – pro kategorie starších žáků a dorostu – PŘIHLÁŠKA

Přihlašování probíhá opět přeš členskou sekci eos. Pro každého bude viditelná jen přihláška podle dané kategorie. Po přihlášení do svého uživatelského účtu najdete v uživatelské liště v levé části obrazovky záložku “MOJE E-PŘIHLÁŠKY”. Zde najdete možnost přihlásit se na akci Polička 1. nebo 2. termín, odpovídající vaší věkové kategorii. Zde zašlete přihlášku a ta bude obratem schválena sekretariátem klubu. Poté uvidíte ve svém profilu přihlášku jako potvrzenou a tím se vám také objeví v sekci “MOJE PLATBY” vygenerovaný platební příkaz s přiděleným unikátním variabilním symbolem.

V ceně soustředění je autobusová doprava do Poličky a zpět, ubytování, stravování v režimu snídaně, oběd, večeře a dvě svačiny, pitný režim, klubová trička, nepřetržitý trenérský a zdravotnický dozor a tři halové tréninky denně plus další společné venkovní aktivity, které budou probíhat v halách Gymnázia Polička a ZŠ Na Lukách.

Informace o platbě naleznete přímo v přihlášce v EOSu.