Letní turnaje

Níže naleznete rozpis letních turnajů, kterých se družstva BLACK ANGELS účastní.

84_20220609_112128.jpg

Prague Floorball Cup 2022 (6. - 8.5.)

Na tomto turnaji je každoroční účast z řad BLACK ANGELS velmi vysoká. Jinak tomu nebylo ani letos, kdy nás reprezentovalo celkem 14 družstev (10 klučičích a 4 dívčí týmy). Bleci zde vybojovali 6 cenných kovů a opět ukázali, že patří mezi špičku napříč všemi kategoriemi. Za zmínku určitě stojí individuální úspěch Jirky Kyncla z 2012, který se stal nejúspěšnějším střelcem letošního ročníku napříč všemi kategoriemi.

Nisa Open 2022 (20.5 - 5.6.)

V Liberci je blekovská účast o něco menší, jelikož pod klubovým jménem zde hrají především mládežnická družstva, ale spousta dalších hráčů má své vlastní týmy, což kolikrát staví zástupce BLACK ANGELS proti sobě. Celková reprezentace je ale každý rok solidní. Letos se dařilo především ročníkům 2012 a 2013, kteří prošli skupinou bez ztráty kytičky a skončili s vysokým umístěním.

Hummel Cup/Brno Opengame 2022 (23.6. - 3.7.)

Již 16. ročníku Brno Opengame se neobejde bez účasti Černých Andělů. Letos by náš klub mělo na turnaji reprezentovat celkem 7 týmů (6 klučičích, 1 dívčí), tudíž doufáme, že takto velká účast přinese i patřičné úspěchy. Historicky se BA na tomto turnaji velmi daří, tak určitě nezapomeňte sledovat, jak se Blekům letos v Brně povede!

Prague Games 2022 (13. - 16.7.)

Pražský prázdninový turnaj opět slibuje skvělou florbalovou akci. Momentálně máme přihlášených 8 týmů (4 klučičí a 4 dívčí). Jako každý rok bude konkurence obrovská, jelikož dorazí několik týmů ze zahraničí. Pro hráče a hráčky BA je to jedině dobře, alespoň mají srovnání s výkony zahraničních celků. I přes zahraniční účast opět Bleci pomýšlejí na ty nejvyšší příčky a do turnaje půjdou na sto procent připravení.

Czech Open 2022 (11. - 14.8.)

V rámci jubilejního 30. ročníku tradičního srpnového turnaje bude bojovat několik družstev BA. Prozatím máme přihlášené 2 týmy, avšak účast jistě stoupne k vyšším číslům. I do tohoto turnaje jdeme, i přes obrovskou a silnou konkurenci, s těmi nejvyššími ambicemi, ale především doufáme, že tento turnaj našim hráčům dá nějaké nové zkušenosti.

Salming Cup 2022 (26. - 28.8.)

Posledním turnajem před začátkem nové sezóny je již tradičně Salming Cup, který se koná na konci srpna. Naše týmy zde ukončují svou letní přípravu a postupně ladí detaily na sezónu, která je již za dveřmi. Přihlášené týmy zatím na oficiálních stránkách nejsou, avšak je samozřejmé, že účast BLACK ANGELS nebude rozhodně malá. I na tomto turnaji jdeme po nejvyšších příčkách, jelikož naladit se vítězně před novou sezónou má jen samá pozitiva.


Doufáme, že i když je léto, přijdete naše týmy podpořit, aby dostali co nejvíc energie a umístili se co nejlépe. Ale přeci jen umístění důležité není. Pro nás je důležité, že nás FLORBAL BA!