Tréninky

15_20220114_163225.jpg

Níže naleznete rozpis tréninků jednotlivých kategorií na sezónu 2022/23. U některých tréninků jsou místa konání jen na určitou dobu a následně se trénink přesouvá na jinou lokalitu, proto prosím věnujte pozornost tomu, zda není za místem konání uveden měsíc, ve kterém se na daném místě trénuje.

BA rezerva + veteráni

středa
21:00 - 22:00
SH Kbely

BA junioři A

pondělí
21:00 - 22:00
SH Kbely
úterý
18:00 - 19:30
Sportovní areál LOB Bohnice !OD ŘÍJNA!
čtvrtek
18:45 - 20:00
SH Kbely
pátek
19:30 - 20:30
BB Aréna Letňany - zadní hala
Jednou za 14 dní.

BA junioři B

pondělí
18:30 - 20:00
BB Aréna Letňany - zadní hala
úterý
18:00 - 19:30
Sportovní areál LOB Bohnice !OD ŘÍJNA!
středa
18:30 - 19:30
BB Aréna Letňany - zadní hala

BA dorost A

pondělí
20:00 - 21:00
SH Kbely
středa
19:30 - 21:00
ZŠ Tupolevova !ZÁŘÍ-LISTOPAD!
středa
19:30 - 21:00
Sportovní areál LOB Bohnice !PROSINEC-ÚNOR!
středa
19:30 - 21:00
ZŠ Tupolevova !BŘEZEN-DUBEN!
čtvrtek
17:30 - 18:45
SH Kbely
pátek
19:30 - 20:30
BB Aréna Letňany - zadní hala
Jednou za 14 dní.

BA dorost B

pondělí
18:30 - 20:00
BB Aréna Letňany - zadní hala
středa
19:30 - 21:00
ZŠ Tupolevova !ZÁŘÍ-LISTOPAD!
středa
19:30 - 21:00
Sportovní areál LOB Bohnice !PROSINEC-ÚNOR!
středa
19:30 - 21:00
ZŠ Tupolevova !BŘEZEN-DUBEN!
čtvrtek
19:30 - 20:30
BB Aréna Letňany - zadní hala

BA dorost C

úterý
19:00 - 20:00
Tělocvičny ZŠ Dr.Eduarda Beneše
středa
18:30 - 19:30
BB Aréna Letňany - zadní hala
pátek
18:30 - 19:30
BB Aréna Letňany - zadní hala

BA starší žáci A

pondělí
18:00 - 20:00
Multifunkční hala TJ Spoje Praha
středa
18:00 - 19:30
ZŠ Tupolevova !ZÁŘÍ-LISTOPAD!
středa
18:00 - 19:30
Sportovní areál LOB Bohnice !PROSINEC-ÚNOR!
středa
18:00 - 19:30
ZŠ Tupolevova !BŘEZEN-DUBEN!
čtvrtek
17:00 - 18:15
SH Čakovice
pátek
16:30 - 17:30
BB Aréna Letňany - velká hala

BA starší žáci B

pondělí
18:00 - 20:00
Multifunkční hala TJ Spoje Praha
středa
18:00 - 19:30
ZŠ Tupolevova !ZÁŘÍ-LISTOPAD!
středa
18:00 - 19:30
Sportovní areál LOB Bohnice !PROSINEC-ÚNOR!
středa
18:00 - 19:30
ZŠ Tupolevova !BŘEZEN-DUBEN!
čtvrtek
19:30 - 20:30
BB Aréna Letňany - zadní hala

BA starší žáci C

úterý
19:00 - 20:00
Tělocvičny ZŠ Dr.Eduarda Beneše
středa
17:30 - 18:30
BB Aréna Letňany - zadní hala
pátek
18:30 - 19:30
BB Aréna Letňany - zadní hala

BA mladší žáci ROOKIES

úterý
18:00 - 19:00
Tělocvičny ZŠ Dr.Eduarda Beneše
středa
17:30 - 18:30
BB Aréna Letňany - zadní hala
pátek
18:30 - 19:30
BB Aréna Letňany - zadní hala

BA mladší žáci 2010

pondělí
16:30 - 17:30
SH Čakovice
středa
16:30 - 18:00
ZŠ Tupolevova !ZÁŘÍ-LISTOPAD!
středa
16:30 - 18:00
Sportovní areál LOB Bohnice !PROSINEC-ÚNOR!
středa
16:30 - 18:00
ZŠ Tupolevova !BŘEZEN-DUBEN!
čtvrtek
17:00 - 18:30
Multifunkční hala TJ Spoje Praha

BA mladší žáci 2011

pondělí
16:30 - 17:30
SH Čakovice
středa
16:30 - 18:00
Sportovní areál LOB Bohnice !PROSINEC-ÚNOR!
středa
16:30 - 18:00
ZŠ Tupolevova !ZÁŘÍ-LISTOPAD!
středa
16:30 - 18:00
ZŠ Tupolevova !BŘEZEN-DUBEN!
pátek
16:00 - 17:15
BB Aréna Letňany - zadní hala

BA elévové 2012

pondělí
19:00 - 20:00
Tělocvična ZŠ Fryčovická
úterý
17:45 - 19:00
BB Aréna Letňany - zadní hala
čtvrtek
18:30 - 19:30
BB Aréna Letňany - zadní hala

BA elévové 2013

pondělí
18:00 - 19:00
Tělocvična ZŠ Fryčovická
úterý
16:30 - 17:45
BB Aréna Letňany - zadní hala
čtvrtek
17:30 - 18:30
BB Aréna Letňany - zadní hala

BA přípravky 2014

pondělí
16:30 - 17:30
BB Aréna Letňany - zadní hala
úterý
16:00 - 17:00
ZŠ Fryčovická !OD ŘÍJNA!
!OD ŘÍJNA! kondice - velká tělocvična při ZŠ Fryčovická
úterý
16:30 - 17:30
Louka u BB Arény !DO KONCE ZÁŘÍ!
!DO KONCE ZÁŘÍ! kondice
čtvrtek
16:30 - 17:30
BB Aréna Letňany - zadní hala

BA minipřípravka

pondělí
16:30 - 17:30
BB Aréna Letňany - zadní hala
úterý
16:00 - 17:00
ZŠ Fryčovická !OD ŘÍJNA!
!OD ŘÍJNA! kondice - velká tělocvična při ZŠ Fryčovická
úterý
16:30 - 17:30
Louka u BB Arény !DO KONCE ZÁŘÍ!
!DO KONCE ZÁŘÍ! kondice
čtvrtek
16:30 - 17:30
BB Aréna Letňany - zadní hala

BA juniorky

pondělí
18:30 - 19:30
SH Čakovice
čtvrtek
18:15 - 19:30
SH Čakovice
pátek
18:30 - 19:45
BB Aréna Letňany - velká hala

BA dorostenky

pondělí
18:30 - 19:30
SH Čakovice
středa
19:30 - 20:30
BB Aréna Letňany - zadní hala
pátek
17:30 - 18:30
BB Aréna Letňany - velká hala

BA starší žákyně

pondělí
17:30 - 18:30
SH Čakovice
středa
16:30 - 18:00
SH Čakovice
pátek
17:15 - 18:30
BB Aréna Letňany - zadní hala

BA mladší žákyně

pondělí
17:30 - 18:30
SH Čakovice
středa
16:30 - 18:00
SH Čakovice
pátek
17:15 - 18:30
BB Aréna Letňany - zadní hala

BA elévky

pondělí
17:30 - 18:30
BB Aréna Letňany - zadní hala
středa
16:30 - 17:30
BB Aréna Letňany - zadní hala
pátek
16:00 - 17:00
Tělocvična ZŠ Fryčovická !OD ŘÍJNA!

BA přípravkagirls

pondělí
17:30 - 18:30
BB Aréna Letňany - zadní hala
středa
16:30 - 17:30
BB Aréna Letňany - zadní hala
pátek
16:00 - 17:00
Tělocvična ZŠ Fryčovická !OD ŘÍJNA!

BA pohybovky pro nejmenší

úterý
17:00 - 18:00
BB Arena - malý sál