Kroužky na ZŠ

BLACK ANGELS podporují pohyb a zdravý životní styl, a tak se snažíme přístup dětem ke sportovním aktivitám co nejvíce usnadnit. Proto spolupracujeme se školami v okolí a organizujeme školní kroužky přímo v tělocvičnách základních škol.

Kroužky pro florbalový klub organizuje spolek Kroužek PP, z.s.. Děti mohou navštěvovat tréninky hned po škole, rovnou z družiny, či docházet samostatně. Florbalové tréninky jsou pro úplné začátečníky, ale i pro pokročilejší hráče. Pokud by jim trénink jednou či dvakrát týdně nestačil, vždy se mohou přihlásit a stát se přímo členy BLACK ANGELS a účastnit se klubových akcí i zápasů.

Na kroužcích se děti naučí základy florbalu, ale důraz se klade také na všeobecný sportovní rozvoj, týmové hry a základní sportovní návyky. Aby děti měly motivaci a vyzkoušely si to, co se naučily na tréninku, pořádáme pravidelně turnaje KFL - kroužková florbalová liga. 

Tréninky vedou naši trenéři, či hráči z našich starších kategorií, kteří mají s florbalem dlouholeté zkušenosti.


Jak se přihlásit?

Ze seznamu základních škol si vyberte kroužek, o který byste měli zájem. Následně vyplňte formulář, který naleznete v detailu  kroužku. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat Marii Žovincovou:

Telefonní číslo: 775 307 796

E-mail: marie@krouzekpp.cz


Seznam kroužků:

ZŠ Albrechtická - KBELY

ZŠ Bratří Venclíků - ČERNÝ MOST

ZŠ Dolákova

ZŠ Fryčovická - LETŇANY

ZŠ Glowackého

ZŠ gen. Fr. Fajtla - LETŇANY

ZŠ Hovorčovice

ZŠ Libčická

ZŠ Spořická - DOLNÍ CHABRY

ZŠ Trojská - TROJA

ZŠ Tupolevova - LETŇANY

ZŠ Veleň

ZŠ U Parkánu - ĎÁBLICE

ZŠ Žernosecká