461_20230627_143820.jpg

2. Partnerská akce - Prezentace o AI v marketingu a Meeting cup

Po úspěchu Partnership meetu uspořádala organizace Black Angels druhé setkání v resortu Blue Orange. Tentokrát byla akce ve stylu vzdělávání, a navázání spolupráce mezi našimi partnery. Z florbalového prostředí se zúčastnil například nováček superligy Butchis.

Po měsíci přišla už druhá akce pro partnery Black Angels. Jako první byla na řadě snídaně od Blue Orange, po které následovala prezentace od firmy YDEAL na téma AI v marketingu. Hodinová přednáška obohatila všechny přítomné markeťáky, a pomohla jim se přizpůsobit novému trendu umělé inteligence. CEO společnosti YDEAL Zdeněk Valut vedl prezentaci ve velmi záživném duchu, a přítomní se tak během přednášky rozhodně nenudili. Prezentace trvala 60 minut, a součástí byly také ukázky výsledku práce s umělou inteligencí.

Po prezentaci přišel na řadu takzvaný Meeting cup. Stoly byly rozděleny na čísla, a zástupci firem jako je například PAPYRUS nebo WELLA, si formou "rychlorande" mohli mezi sebou domluvit spolupráce, a najít způsob jak si vzájemně pomoct. Tímto stylem chtějí Bleci v budoucnosti vést spolupráci se svými partnery, aby nový partner mohl díky podpoře Black Angels rozšířit svoje vlastní podnikání.

Pro všechny přítomné to byla jistě hodnotná akce, během které se ukázaly silné stránky této koncepce navazování nových spoluprací. I pro BLACK ANGELS jsou tyto akce velice přínosné, jelikož my sami se v oboru komunikace s partnery neustále učíme a snažíme se postupně posouvat kupředu. Do budoucna chystáme podobné eventy nejen pro klubové partnery.