STAŇ SE ČLENEM BLACK ANGELS

Kdo jsme?

Jsme pražský florbalový klub s dlouholetými zkušenostmi v práci s mládeží. I přestože je florbal týmový sport, chápeme, že ke každému hráči či hráčce je potřeba přistupovat individuálně, abychom jim pomohli najít a rozvíjet jejich talent. A vědí to i naši trenéři. Fungovat v kolektivu a zároveň si zachovat vlastní jedinečnost se může na první pohled zdát nemožné. Chceme naše hráče naučit, že to naopak možné je a že tým může být jedna velká rodina. 

V současné době náš A-tým hraje Livesport Superligu (nejvyšší tuzemská soutěž). Naše ženy bojují v 1. lize a jsou na nejlepší cestě postoupit také do nejvyšší ženské florbalové ligy. Ale nebylo tomu tak vždy. Úspěchy přicházely postupně s tvrdou prací našich trenérů a všech členů klubu. Pevně věříme, že klub bude v podobném duchu růst i nadále. Pokud se chcete o našem klubu a jeho historii přečíst více, najdete informace zde.

Koho hledáme? 

Neustále hledáme nové sportovce a sportovkyně nadšené pro sport a zdravý pohyb. Zpravidla hledáme kluky a holky ve věku od 4 do 15 let. Některé kategorie však už mohou mít naplněnou kapacitu. Pro aktuální informace se prosím obraťte na sekretariát klubu, nebo přímo na trenéra dané kategorie.

Kde nás najdete?

Působíme na severu Prahy. Naše hlavní členská základna pochází z velké části z Letňan, Čakovic, Kbel a okolí. Seznam našich tréninkových hal a tělocvičen naleznete zde. Sídlo klubu a naše kancelář se nachází v letňanské BB aréně. Mimo jiné také nabízíme řadu volnočasových florbalových kroužků na základních školách v okolí.

Proč vybrat zrovna BLACK ANGELS?

Od našeho založení v roce 2006 do dnešního dne jsme udělali velký kus práce a posunuli se neskutečnou rychlostí dopředu. Pokud jste zaměřeni na výsledky, naše úspěchy hovoří za vše. Pro klub samotný jsou však výsledky sice zaslouženou odměnou za naši práci a tvrdou dřinu našich svěřenců, ale nikdy nešlo primárně o ně. Chceme vychovávat zdravé a cílevědomé chlapce a dívky, kteří si vybudují zdravé sportovní návyky a naučí se, že ve více lidech se to lépe táhne. Chceme společně budovat více než obyčejný sportovní klub. Chceme vytvořit BAfamily. 

Pokud vás nepřesvědčil předchozí odstavec, tak hráči a hráčky se mohou těšit na mnoho skvělých věcí. Mohou se těšit na: 

  • pořádnou dávku florbalových zápasů a turnajů
  • spoustu super letních akcí (soustředění, kempy, turnaje v zahraničí, přespávačky na hale apod.)
  • možnost vyjet za florbalem do zahraničí na delší dobu
  • přehledně shrnuté tréninkové plány
  • slevy na sportovní vybavení
  • kvalitní tréninky pod dohledem zkušených trenérů a hráčů A-týmu
  • možnost sledovat ty nejlepší florbalisty v ČR naživo
  • a mnoho dalšího!

Chtěl bych to zkusit, jak na to?

Nemusíte věřit jen našemu slovu. Přijďte se podívat na trénink na vlastní oči. Během léta pořádáme speciální zkušební tréninky pro nováčky zdarma. Rádi vás tam uvidíme. Zájemci a zájemkyně o členství v BLACK ANGELS navíc mohou navštívit trénink své kategorie a vyzkoušet si ho na vlastní kůži, také zdarma. V případě, že budete mít zájem o zkušební trénink, ozvěte se nám. Kontakty na trenéry příslušné kategorie, či na sekretariát klubu naleznete zde.

Na zkušební trénink není potřeba nic, kromě sportovního oblečení (triko, kraťasy), sportovních bot (halové pro vnitřní tréninky, venkovní běžecké pro venkovní tréninky) a lahev na pití (pitný režim je důležitý!). Hokejku a vše ostatní rádi zapůjčíme na místě.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat Irenu Růžičkovou (irena@blackangels.cz+420773567977).

Už máte první tréninky zdarma za sebou a chcete se stát členem BLACK ANGELS? Super! Na další stránce se podíváme, jak na to.