Program zápasů

15. 4. 2024 - 21. 4. 2024
16. týden

BA MUŽI "C" DASTA

BLACK ANGELS C DASTAWizards DDM SO Praha 10 C
– : –
so 20. 4. 2024 10:30 @ Sport Eden Beroun, PH a SČ liga mužů, 25. kolo
FBC Žraloci PříbramBLACK ANGELS C DASTA
– : –
so 20. 4. 2024 15:00 @ Sport Eden Beroun, PH a SČ liga mužů, 25. kolo

BA STARŠÍ ŽÁCI A

Předvýběr.CZ Florbal MB BlackBLACK ANGELS
– : –
so 20. 4. 2024 9:00 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
BLACK ANGELSFbŠ Bohemians DDM Praha 7
– : –
so 20. 4. 2024 12:20 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo

BA STARŠÍ ŽÁCI B

BLACK ANGELS BWizards DDM SO Praha 10 B
– : –
so 20. 4. 2024 10:20 @ SH Králův Dvůr, Přebor starších žáků - skupina 3, 12. kolo
FAT PIPE Traverza ChodovBLACK ANGELS B
– : –
so 20. 4. 2024 11:40 @ SH Králův Dvůr, Přebor starších žáků - skupina 3, 12. kolo
Florbal NeratoviceBLACK ANGELS B
– : –
so 20. 4. 2024 13:00 @ SH Králův Dvůr, Přebor starších žáků - skupina 3, 12. kolo
BLACK ANGELS BFAT PIPE Traverza Mukařov
– : –
so 20. 4. 2024 14:20 @ SH Králův Dvůr, Přebor starších žáků - skupina 3, 12. kolo

BA ELÉVOVÉ 2013

Prague Tigers WhiteBLACK ANGELS 2013
– : –
so 20. 4. 2024 9:00 @ ZŠ Stará Boleslav , Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
ACEMA Sparta Praha WHITEBLACK ANGELS 2013
– : –
so 20. 4. 2024 10:20 @ ZŠ Stará Boleslav , Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
BLACK ANGELS 2013FAT PIPE FLORBAL CHODOV
– : –
so 20. 4. 2024 12:20 @ ZŠ Stará Boleslav , Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
BLACK ANGELS 2013Wizards DDM SO Praha 10 orange
– : –
so 20. 4. 2024 13:40 @ ZŠ Stará Boleslav , Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
BLACK ANGELS 2013 WHITEWizards DDM SO Praha 10 white
– : –
ne 21. 4. 2024 9:00 @ BB ARENA Letňany - hřiště 1, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
OLYMP FLORBAL ZeusBLACK ANGELS 2013 WHITE
– : –
ne 21. 4. 2024 11:00 @ BB ARENA Letňany - hřiště 1, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
BLACK ANGELS 2013 WHITEWizards DDM SO Praha 10 black
– : –
ne 21. 4. 2024 13:00 @ BB ARENA Letňany - hřiště 1, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
OLYMP FLORBAL PerseusBLACK ANGELS 2013 WHITE
– : –
ne 21. 4. 2024 15:00 @ BB ARENA Letňany - hřiště 1, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo

BA ELÉVOVÉ 2014

FBC Kutná Hora - černíBLACK ANGELS 2014
– : –
so 20. 4. 2024 9:00 @ SH Kutná Hora Klimeška II, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Florbalová akademie MB BBLACK ANGELS 2014
– : –
so 20. 4. 2024 10:20 @ SH Kutná Hora Klimeška II, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
BLACK ANGELS 2014OLYMP FLORBAL Poseidon
– : –
so 20. 4. 2024 12:20 @ SH Kutná Hora Klimeška II, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
BLACK ANGELS 2014Florbalová akademie MB
– : –
so 20. 4. 2024 13:40 @ SH Kutná Hora Klimeška II, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo