404_20230313_101303.jpg

Březnový turnaj 2012 White

Ve svém devátém kole Ligy elévu se kluci z 2012 White utkali v sobotu 4.3.2023 ve ZŠ Stará Boleslavy. BLACK ANGELS 2012 WHITE porazili hned v prvním zápase Sokol Dobříš 8:7 Team BLACK ANGELS 2012 WHITE měl rychlé tempo a soupeřům nedal šanci, oslava našeho vítězství byla tedy hned v prvním zápase.

x Start 4:9

Do druhého zápasu se soupeřem FAT PIPE Start 98 nastoupili naši se stejným odhodláním, soupeře porazit, snažili se vyrovnat s rychlým tempem soupeře, ale bohužel, i když výhra byla na dosah, viděli jsme hezké akce, ale na výhru to nestačilo 4:9.

x Tatran 3:10

Po tomto zápase trenéři motivovali kluky k rychlejšímu výkonu domácími koláčky. Naši nastoupili k třetímu zápasu s teamem Summer Camp Střešovice, podporovali se vzájemně k ryhlejším akcím a i když akce nebyly vždy zakončeny gólem, kluci se velmi snažili soupeře ze všech sil pokořit, ale soupeř do naší branky nastřílel 10 gólů a my jen 3 do soupeřovy branky.

x Tigers 2:5

Do posledního zápasu s domácím týmem nastoupil náš team s plnou sestavou a od začátku diktoval tempo hry. První gól padl po pár minutách hry a rozpoutal radostnou oslavu na lavičce BLACK ANGELS. Domácí se snažili vyrovnat, ale brankář byl pozorný a chytil několik nebezpečných střel.

Ve druhé polovině hry přidali BLACK ANGELS další gól, ale Prague Tigers se nevzdali a dokázali nastřílet 5 gólů, tedy zápas skončil s výsledkem 5:2.

Náš tým podal bojovný výkon a ukázal své florbalové dovednosti. A my doufáme, že Black Angels White bude mít hodně úspěchů v dalších zápasech.

Markéta Honomichlová