478_20230829_180832.jpg

Muži budou bojovat se Štíry

Po výhře nad Náchodem 14:9 narazí v dalším kole hráči Angels na českobudějovické Štíry. Na předchozí úspěch se na půdě Sportovní haly v Českých Budějovicích již dnes večer pokusí navázat. Pojďme se podívat na zápasové preview.

Elitní tým BLACK ANGELS čeká po návratu ze soustředění ve Švýcarsku další kolo Poháru ČF. Tam se týden v Basileji účastnili místního turnaje a zároveň zde odehráli několik přátelských zápasů v rámci přípravy na novou sezónu 2023/24.

V úvodním utkání Poháru porazili Náchod vysoko 14:9. Z Bleků byl nejvíce produktivní Matouš Burian 5 kanadských bodů za 2 branky a 3 asistence. V zápase rovněž nastoupila nová posila s číslem 22, Matyáš Sirotek. Duel se z individuálního hlediska vydařil také Tomáši Čáslavovi a Kubovi Hromadovi, kteří oba dva dokázali vsítit hattrick. Druhý jmenovaný přidal navíc jednu asistenci. Z brány vítězství jistil Daniel Pfeifer, jenž si na své konto připsal 14 úspěšných zákroků.

Pokud si podobnou formu přivezli Bleci i ze soustředění, tak by souboj s hráči z Českých Budějovic měli jistě zvládnout. Určitě ale není vhodné soupeře podceňovat, jelikož sami dobře víme, že Štíři mají ve svém kádru velice kvalitní hráče. 

Štírům se však samotný začátek Poháru příliš nepovedl. Nejprve podlehli 15. srpna vysoko 1:20 celku z Liberce. Za českobudějovické se v tomto utkání prosadil pouze Roman Sedlák a Štíři měli tak po prvním zápase co napravovat. V dalším kole na ně čekal soupeř Bleků z prvního kola, Florbal Náchod. Ani tentokrát hráči z jihu Čech neslavili úspěch. I přes prohru však zápas vypadal o poznání lépe.

Přesné zásahy Dominika Vlčka, Patrika Holého a Ondřeje Veselého však nestačily na výhru a Náchod si tak odnesl vítězství po výsledku 5:3.

Zápas to bude jistě velice zajímavý, tak nezapomeňte Blekům fandit alespoň na dálku. Přímý přenos utkání můžete sledovat od 19:30 na webu ČF. Držte klukům palce!

DYCKY BLACK!