288_20220901_192158.jpg

Open air turnaj 3+0

BLACK ANGELS pořádají 10. září venkovní florbalový turnaj 3+0 pro veřejnost v lesoparku Letňany. Veškeré informace o propozici turnaje naleznete v článku níže.

Turnaj se odehraje v letňanském lesoparku 10. září od 14:00 do 18 hodin. Účast je veřejnosti otevřená, tudíž každý může svůj tým přihlásit. V každém z týmů musí být minimálně 3 hráči, nesmí jich však být více než 5. Herní systém se upraví dle přihlášených týmů, každopádně je v plánu, aby každý z týmů odehrál 4 zápasy.

Během celého dne budou v blízkoati hřiště probíhat doplňkové dovednostní soutěže, například slalom, střelba, freestyle a další. Za dovednostní soutěže bude možné získat body do kartičky aktivit. 

Na turnaj se můžete hlásit průběžně přes přihlášku níže, nejpozději se však můžete přihlásit na místě 30 minut před zahájením turnaje, tedy za předpokladu, že nebude zcela zaplněna kapacita. Více informací naleznete ZDE.

Pro všechny účastníky je připravena maličkost jako odměna za účast a na první 3 celky bude na místě čekat i medailové ocenění plus odměna od OC Letňany. Přijďte si vyzkoušet své dovednostní umění a pobavit se s přáteli při florbalovém turnaji. Na prvním místě je především zábava, což potvrzuje i naše klubové heslo - florbal nás BA!

KDY? 10.9. 2022

V KOLIK? 14:00-18:00

KDE? Lesopark Letňany

KATEGORIE? OPEN

SYSTÉM? Minimum 4 zápasy, úpravy podle účasti

TÝM? Minimálně 3, maximálně 5 hráčů

PŘIHLÁŠKA NA TURNAJ