340_20221115_113033.png

Organizační změny v klubu

V posledních dnech se v rámci klubu odehrály určité organizační změny. Níže naleznete vyjádření k těmto změnám do našeho prezidenta, Vojty Pavlíka a samozřejmě i těch, kterých se dané změny týkají.

Ahoj Bleci,

věnujte prosím pozornost následujícímu sdělení. Chtěl bych Vás jako prezident organizace informovat o změnách ve struktuře oddílu. Jako výkonný výbor jsme přijali rezignaci Matěje Pošty na pozici generálního manažera. Matějův odchod mě mrzí, chtěl bych mu poděkovat za snahu a práci, kterou organizaci přinesl. Budeme spolu pokračovat jako partneři v projektu Kroužků na ZŠ. Za mě to proběhlo gentlemantsky. Matěj zároveň končí i ve výkonném výboru, jeho nástupce bude dovolen.

Než bych přešel dál, rád bych zde "připíchnul" i vyjádření Matěje k situaci.

MP: "Moje rozhodnutí se může zdát náhlé, ale je již delší dobu diskutováno a zároveň jsem předal agendu svědomitě. Víme, jak bude klub dále postupovat. Na každodenní činnosti klubu se bude podílet Vojtěch Pavlík. Vojta je osoba, které věřím, že pokud bude u klubu takto blízko jako poslední měsíc, tak zvládne oddíl řídit skvěle. Důvody jsou prosté. Po návratu k oddílovému florbalu jsem vyhodnotil, že toto není moje cesta, co bych chtěl i nadále ve své profesní kariéře dělat. Musel jsem zrevidovat své cíle a změnit svůj životní cíl. Přeji všem Blekům plno úspěchů. Budu i nadále sledovat a fandit BA. Doufám, že se společně uvidíme i na nějakém zápase. Bleci ČŮS."

Rád a s novou energií se vracím v úvazku 3 dny v týdnu, protože zbylé dva trávím se svojí dcerou. Tím, že jsem pozastavil v dubnu 2022 výrobu DRILL Athletics, se mohu věnovat soustředěně BA. Od roku 2017, tím, že jsem měl dva časově náročné projekty, nebylo možné pozornost a energii věnovat naplno. To si myslím, že je pro mě podstatná změna a těším se zpět do většího pracovního zapojení. Někdo si mohl všimnout, že jsem se stal zastupitelem v Dolních Chabrech. Ano, svoje působení v zastupitelstvu beru jako další příležitost porozumět mechanismům a fungování municipalit. Pro spolek a sportovní klub je důležité mít blízko k politice, protože městské části, město, stát jsou naším okolím a tvoří nejen možnost spolupráce, ale také bariéry, které je dobré zjišťovat s velkým předstihem.

Díky práci nového oddílového sekretáře Šárky Munduchové je oddíl organizačně pokrytý skvěle, tedy takový z toho mám pocit. Jestli se mýlím, budu rád za podněty. Přeji Šárce, ať jí práce baví a díky, že se rozhodla věnovat svůj drajv do zlepšení chodu našeho klubu. Novým člověkem do pravidelného pracovního týmu je Jirka Diepolt, který z pozice člena VV bude mít na starost řízení financí a účetnictví našeho oddílu. Irču, Thomase, Anet i Radka už znáte.

V rámci své cesty u BA Kuba Zalubil zařadí svou pozornost hlavně na trénování. Zalu zůstává, vím to a je to dobře, že se mu zúží pracovní oblast na tu, co ho nejvíce baví. Tak je to nastavené pro Kubu jenom dobře a jsem velmi rád. Kuba zůstává i nadále členem VV a těším se na jeho podněty na fungování organizace v průběhu sezóny. Díky za ten megačas a práci, ale Zalu vím, že ještě nějaký megačas máme před sebou.

Jeho vyjádření níže.

JZ: "V komunitě BLACK ANGELS jsem již neuvěřitelných 15 let svého života a došel jsem do životní etapy, kdy bych se chtěl dále posouvat jinde. Pomáhat klubu s trénováním jsem začal od svých 17 let a na pozici šéftrenéra klubu jsem se snažil sportovní složku klubu posouvat 5 let a nyní jsem se dostal do fáze, kdy už mě tato pozice na 100% nenaplňuje, a proto ji nemohu vykonávat s takovým elánem jako dříve. Určitě nechci zanevřít na BLACKY úplně, i v budoucnu se budeme dále potkávat. Chci pokračovat ve funkcích trenéra starších žáků a juniorů, dále budu klubu nápomocen podle potřeby na různých klubových eventech. Děkuji všem za podporu a hlavně Vojtovi za veškerou důvěru. Bylo mi ctí spolupracovat s tolika lidmi a společně posouvat klub z lokálního klubu mezi české florbalové velkokluby.

Jeho agendu spojenou s šéftrenérstvím složky si vezme na starosti Tomáš Janeček, který by vám rád představil svou cestu na trenérské schůzce ve čtvrtek 17.11. v 18:00 (po zápase A týmu). Událost bude založená v EOS.

Níže tedy přehled lidí, kteří jsou vedoucími jednotlivých organizačních a sportovních částí klubu.

Prezident, manažer klubu: Vojtěch Pavlík
Sekretář klubu, vedoucí BA shopu: Šárka Munduchová
Šéftrenér elitních složek: Tomáš Janeček
Šéftrenér ženské složky: Anet Jarolímová
Péče o členy: Irena Růžičková
Ekonom: Jiří Diepolt
PR a marketing: Radek Fejfar
Hlavní pořadatel "A" týmu: Svatoslav Baťa
Koordinátor akcí (soustředění, turnaje, kempy): Jiří Kolínský

Samozřejmě by to nešlo bez Vás, všech trenérů, kteří u nás působíte a posouváte naše hráče a hráčky zábavným a zdravým způsobem.

Kdokoliv by potřeboval se se mnou sejít a probrat cokoliv, budu rád a čas si na vás udělám.

Vojta Pavlík, prezident BLACK ANGELS