Black Angels
TatranBLACK ANGELS
st 18. 10. 2023 18:30 @ Sportovní centrum Řepy, Pohár, 6. kolo

Pohár ČF | Přestřelka s Tatranem

Pohárová přestřelka mezi Tatranem a Black Angels s lepším koncem pro Střešovice. 3 Hattricky, 20 gólů, reklama na florbal.

Po srpnové vrcholové části Poháru a našem umístění na druhé pozici, nám byl přisouzen tým Tatran Střešovice a do řepského sportovního centra jsme jeli s vekou motivací tým Milana Fridricha zdolat.

Hned úvod zápasu byl plný tempa, střel a také gólů. Daniel Körber se v bráně nestačil rozkoukat a již v 11. minutě po zásluze Kúna, Vavrouška a Hanáka vedl Tatran 3:0. Perfektní odpověď však přišla z řad Black Angels záhy a góly Beriaca a Buriana snížili na 3:2. Do konce první třetiny se odehrával zajímavý florbal, který však vyústil pouze ve zvýšení skóre na straně Tatranu, když v 18. minutě skóroval Matěj Havlas po pěkné nahrávce od Tomáše Hanáka.

Poté ale začal ten pravý hurikán soků Buriana a Havlase, kteří do 5. minuty druhé třetiny kompletovali své hattricky. Nejprve Burian proměnil trestrné střílení hned v 1. minutě třetiny, které doplnil krásným gólem minutu poté, vyrovnáno! Bohužel, pouze celých 6 sekund trvalo Tatranu se zmátořit, Havlas skóruje na 5:4 a další 3 minuty poté překonává znovu Körbera a kompletuje tak již druhý hattrick zápasu.

Zápas jak na houpačce pokračoval a již 9 minut po zvýšení Tatranu na dvoubrankové vedení se stav zápasu opět otočil o 180 stupňů a po dvou gólech Kuby Hromady a Radka Hanáka jsme se ve 34. minutě zápasu dostali do vedení o gól. Avšak i na tento fantastický odpor našeho týmu si soci ze Střešovic našli razantní odpověď. Ihned minutu po Radkově gólu dorovnává Filip Eliáš a po další minutě se štěstím za brankáře Bleků podivným způsobem doklepává míček Tomáš Hanák, skóre je tedy opět ve prospěch Tatranu, stav 8:7.

Do třetí třetiny se šlo tedy s velkým očekáváním, nebylo rozhodnuto. Avšak nástup Tatranu do této třetiny byl drtivý. Míček lítal, šance přicházeli a bohužel pro Black Angels, do času 44:12 se Tatran dostal nejen do většího vedení, ale přidal dohromady 3 góly, Šimon Vavroušek se také přidal do týmu "hattrickářů" a stav byl již 11:7. Střešovičtí si poté výsledek již hlídali a ani 1 gól na každé straně v podání Krahulce a Sádla již stav zápasu nezměnil.

Black Angels tedy prohrávají přestřelku 5. kola poháru 12:8, nutno ale zmínit, že po krásném a divácky velmi zábavném zápase plném gólů, akce a nervů.

Příští utkání svěřenců Tomáše Janečka se koná v neděli 22. října od 17. hodin v Řepích, znovu proti Tatranu. Přijďme tedy naše hráče podpořit, nyní při 8. kole Superligy.