8_20220505_151017.png
267_20220810_145157.jpg

Pomozte Blekům hrát doma! #blecidoma

Domácí zápasy ve sportovní hale Kbely jsou v ohrožení. A-tým Black Angels společně s celým klubem potřebuje vaši pomoc. Bleci organizují sbírku na nákup nové tribuny.


Proč je tribuna nutná?

Mladší i starší pamětníci určitě ještě nezapomněli, jaká atmosféra panovala na zápasech A-týmu v bývalém, dnes již nevyhovujícím domově v Čakovicích. Tyto úžasné zážitky z paměti vymizí jen stěží. Přesun do nové kbelské arény byl skvělým příslibem, že se zde opět podaří vytvořit nové, elektrizující domácí prostředí. Bohužel tyto snahy nejdříve překazila pandemie a poté přísné (nároky na minimální kapacitu haly dané pravidly soutěže). Nyní nastala možnost, jak opět vrátit superligový florbal na sever Prahy.

Při současné kapacitě kbelského hlediště totiž Bleci nemohou hrát v domácí aréně a stejně jako tomu bylo v minulé sezoně budou nuceni kočovat po dostupných pražských halách. Oproti loňské sezóně přichází velká změna. Díky dlouhodobé snaze se vedení BA podařilo pro SH Kbely vyjednat výjimku. Jednou z podmínek je navýšení kapacity instalací mobilní tribuny umístěné naproti tribuně stávající.

Jak tribunu získáme?

Klub s většími či menšími potížemi dokáže většinu podmínek splnit. Bohužel hlavní podmínku, pořízení mobilní tribuny v hodnotě 500.000,- korun, vlastními silami zvládnout nedokáže. Proto se my, hráči A-týmu BLACK ANGELS, obracíme na Vás: na členy, rodiče, hráče, hráčky a vlastně všechny přátele BLACK ANGELS, s žádostí o pomoc. Celková suma je pro nás samotné nepředstavitelná, ale věříme, že zde platí více než kdy jindy, že se počítá jakákoliv pomoc. Při velikosti našeho oddílu o více než 500 členech a další přátelích, které ani nelze spočítat, budou jednoznačně rozhodovat dary jakékoliv výše. Síla BAfamily se vždy ukázala v těch zásadních momentech a toto je právě jeden z nich.

Jakým způsobem lze přispět?

Pro účely sbírky byl zřízen transparentní účet u FIO banky, číslo 2102280217 / 2010. Cílová částka pro pořízení mobilní tribuny činí 500.000,- Kč. Čas výroby a dodání tribuny je výrobcem odhadnut na 6-10 týdnů.

ODKAZ NA TRANSPARENTNÍ ÚČET

Na Váš dar je také možné vystavit darovací smlouvu.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit přímo na generálního manažera klubu, Matěje Poštu (matej@blackangels.cz).

Seznam odměn

My jako členové A-týmu jsme se rozhodli sami finančně podpořit tento projekt a zároveň se aktivně zúčastnit i motivačních balíčků pro Vás, další účastníky výjimečné blekovské sbírky. Samotné odměny za účast ve sbírce jsou nastaveny, aby mohl pomoci doopravdy kdokoliv, kdo má černé blekovské srdce. Můžete se těšit na celou škálu odměn. Například na celoroční permici, prožití zápasu přímo v kabině a na střídačce A-týmu, individuální trénink pod vedením vašeho oblíbeného hráče, podepsaný originál reprezentačního dresu Jakuba Bočka či Matyho Buriana, večeři pod taktovkou Daniela "Sigiho" Körbera, nebo třeba lístky do kina či na fotbal. Kompletní seznam všech odměn najdete níže.

Nakonec bychom Vám rádi poděkovali za Vaši dosavadní podporu na hřišti i mimo něj. Věřte, že si jí vážíme a je pro nás motivací při každodenním tréninku a při samotné reprezentaci klubu během superligových utkání.

Vaši hráči A-týmu BLACK ANGELS!

Jak si odměnu vyzvednout?

Kontaktujte nás na emailové adrese sbirka@blackangels.cz   Do emailu nám napište číslo účtu ze kterého platba proběhla a datum platby. My vás budeme kontaktovat zpět. Děkujeme.

Odkaz na seznam odměn a návod, jak přidat ruku k dílu.

#BLECIDOMA