Související zápas

Black Angels
PardubiceBLACK ANGELS
pá 22. 3. 2024 19:00 @ SH Dašická Pardubice, Livesport Superliga, 6. kolo
580_20240322_174101.jpg

PREVIEW: Bleci jedou ukončit sérii do Pardubic

Mužské áčko se dnes na půdě SH Dašická Pardubice získat poslední výhru, která jim chybí k tomu, aby zvítězili v této sérii a udrželi si místo v Livesport Superlize.

BLACK ANGELS zvládli pátý zápas série, který se odehrál ve středu ve Kbelích, díky trefě Viléma Doležala, jenž rozhodl o vítězství 4:3 dvě minuty před koncem utkání a získal tak pro Bleky vedení 3:2.

Zítřejší zápas tak nebude pro Bleky nic jednoduchého, i když mají výhodu, tak se bude jednat o velmi těžké utkání, jelikož Pardubice předvedly velkou schopnost bojovnosti a odvahy. Blekům bude bohužel chybět Matouš Burian, jenž si z pátého utkání odnesl červenou kartu a do zítřejšího zápasu tak nebude moci nastoupit. V pátém utkání rovněž skvělým výkonem podržel i brankář Ondřej Matiášek, který bude dalším stěžejním pilířem k zítřejšímu úspěchu.

Zraky všech budou jistě upřeny i na dvě důležité postavy této série a to na Radka Hanáka z BA a Radka Drbu z domácích Pardubic.

Radek Hanák v sérii zapsal bilanci 8 vstřelených branek a 3 asistencí, jeho Pardubický protějšek má ve statistice 7 přesných zásahů a žádnou přihrávku. Uvidíme tak, zda si Radek Hanák udrží po dnešním zápase pozici nejproduktivnějšího hráče této série nebo zda ho někdo jiný dokáže, ač je to velmi nepravděpodobné, překonat.

Samozřejmě by se nemělo zapomenout na maskované muže, kteří jsou svým týmům velkou oporou. Ondra Matiášek z ANGELS si po 6 zápasech drží úspěšnost zákroků nad 72 procenty a průměr obdržených branek drží na hodnotě 7,24 za zápas. Jeho sok z Pardubic, dvaadvacetiletý Martin Haleš, má ve statistice rovněž 5 odchytaných klání, ze kterých si odnesl úspěšnost zásahů 73,54 % a průměr 7,49 inkasovaných branek na zápas.

Utkání se odehraje již zítra, v pátek od 19:00 na půdě SH Dašická Pardubice. Komentovaný přenos můžete sledovat prostřednictvím videoplatformy ČF. Držte klukům palce!

Související odkazy