274_20220823_191217.jpg

PREVIEW: Další pohárové klání

Již zítra čeká A-tým mužů další zápas ve skupinové fázi Poháru ČF. Tentokrát se Bleci vydají do Hradce Králové, kde se v SH Třebeš postaví proti domácímu celku. FbC Hradec Králové má za sebou zatím jedno utkání, které sehráli 12. srpna s Českou Lípou. Tento duel zvládla lépe Česká Lípa, která hráče Hradce vyprovodila výsledkem 9:5.

Bleci své úvodní utkání odehráli 21. srpna v domácí hale v pražských Kbelích, kde hostili celek Florbal Ústí. Většinu zápasu měli domácí Bleci vcelku pod kontrolou, po 60 minutách svítil na tabuli výsledek 9:3. V zápase zazářili především zastupující kapitán Daniel Ludvík a Jakub Boček, kteří si shodně připsali 3 kanadské body. Svou premiérovou trefu si připsal i junior Vilém Doležal, který nakonec zapsal bilanci 1+1.

Hradec Králové v zápase s Lípou příliš nezazářil, z 30 střel využili hradečtí pouze 5 střeleckých pokusů. Nejvíce byl asi vidět Michal Souček, jenž si připsal 2 kanadské body za vstřelený gól a asistenci.

Dokáží Bleci navázat na úspěšný pohárový start s Ústím i proti Hradci Králové? To se dozvíte již zítra od 19 hodin. Zápas můžete sledovat na videoplatformě TVCOM, případně je k dispozici textový přenos od Českého florbalu.

Držte Blekům palce. DYCKY BLACK!