Související zápas

Black Angels
BLACK ANGELSOtrokovice
4:1(3:1,0:0,1:0)
so 19. 2. 2022 15:00 @ Sportovní centrum Řepy, Livesport Superliga, 1. kolo
203_20220218_194249.jpg

PREVIEW: Osmifinále proti Panthers

BLACK ANGELS čekají o víkendu první dva duely play off. V něm nastoupí proti Otrokovicím, se kterými budou bojovat o místo ve čtvrtfinále. Série se hraje celkově na 2 vítězná utkání. Série to bude jistě zajímavá, jelikož souboje s tímto týmem bývají velmi vyrovnaná. Jisté tedy je, že můžeme očekávat divácky velmi atraktivní florbal.

Bleci museli rychle hodit za hlavu nepovedený konec základní části, jelikož je zanedlouho čekají zápasy ve vyřazovacích bojích, kde půjde o všechno. Prvním soupeřem v play off budou Panthers Otrokovice, kteří se nakonec dostali na 10. místo a nechali za sebou tým z České Lípy. Pro BA to jistě nebude jednoduchá série, protože tým z jižní Moravy dokázal Černé Anděly v sezóně dosti potrápit.

Vzájemná bilance ze základní části zní 1:1. Již v druhém kole letošního ročníku přetlačili Bleci soupeře z Otrokovic 6:4. Následně pak v druhém vzájemném zápase základní části padli Andělé 7:8 po samostatných nájezdech.

Nejvíce bodů proti Panthers nastřádal Jakub Hromada, jenž zaznamenal 2+3 ve 2 kláních. V bráně se brankáři BA vystřídali, avšak méně branek inkasoval Körber.

Na druhé straně se proti Angels nejvíce daří Ronaldu Gašparíkovi, který si z těchto zápasů odnesl bilanci 3+3. V bráně do obou střetnutí nastoupil Adam Kohút, jenž dostával spoustu prostoru i na konci základní části, tudíž by nikoho nepřekvapilo, kdyby tento nadějný gólman naskočil již do prvního zápasu.

Pokud by žádný z týmů nevyhrál oba víkendové zápasy, rozhodovat tak bude třetí utkání, které by se odehrálo ve středu 23. února, pravděpodobně na půdě BLACK ANGELS.

Sobotní utkání se odehraje v hale SC Řepy od 15 hodin. Vstupenky na zápas si můžete zakoupit ZDE. Přijďte Bleky podpořit v jejich prvním zápase vyřazovací části a pomozte nám vytvořit parádní diváckou kulisu! Pokud však nemůžete dorazit osobně, nezapomeňte naladit komentovaný přenos na videoplatformě TVCOM.

Na nedělní zápas budou muset Bleci vyrazit do Otrokovic, kde se odehraje druhé utkání série. V neděli se bude hrát v Městské hale Otrokovice od 17 hodin. Podpořte Bleky alespoň u přenosu na videoplatformě TVCOM.

Doufejme, že BA dokážou rozhodnout sérii 2 výhrami o tomto víkendu a nebude nutné hrát zápas třetí. Držte Blekům palce. DYCKY BLACK!

Související odkazy