282_20220829_210708.jpg

PREVIEW: Pohárové klání s Lípou

Již zítra čeká mužský A-tým 2. kolo Poháru Českého florbalu. Je to v rámci letošního Poháru poprvé, kdy BLACK ANGELS narazí na tým z Livesport Superligy.

Česká Lípa má za sebou zatím 2 zápasy,  které celek ze severu Čech sehrál nejprve s Ústím, následně se postavil proti Hradci Králové. První zápas s Florbalem Ústí dopadl lépe pro hráče Lípy, kteří nakonec zvítězili těsně 7:6. Nejvíce se na úspěchu podílel Václav Vavruška, který v utkání zaznamenal hattrick. Druhý duel s Hradcem Králové dopadl již lepším výsledkem pro hráče Lípy, ti nasázeli 9 branek za záda hradeckého brankáře.

Pro Bleky to tedy znamená, že již v rámci Poháru narazí na soupeře, se kterým budou bojovat i v rámci Superligy. Můžeme tedy očekávat, že to bude zápas velice napínavý a především plný osobních soubojů, jelikož víme, že hráči České Lípy vyznávají agresivnější styl hry a že se nebojí jít do soupeře velmi tvrdě.

Ze strany Bleků půjde již o třetí pohárový zápas, uvidíme zda i tentokrát trenér BA Tomáš Janeček sáhne pro doplnění sestavy i do řad juniorských. Pro kluky by to byla skvělá zkušenost a především by si vyzkoušeli, jaké to je hrát se soupeřem, který nedá nikomu nic  zadarmo a nevypustí jediný souboj.

Utkání začíná v 19 hodin a odehraje se na severu Čech v SH Česká Lípa. Zápas budete moct sledovat prostřednictvím přenosu na videoplatformě TVCOM, případně je k dispozici textový přenos ČF. Držte Blekům palce.

DYCKY BLACK!