Související zápas

Black Angels
BLACK ANGELSČ. Lípa
ne 11. 2. 2024 16:00 @ Městská SH Louny, Livesport Superliga, 23. kolo
562_20240130_173342.jpg

ROZHOVOR: Na Lípu jsme připraveni, hlásí Doležal

V řádcích níže jsme vyzpovídali osmnáctiletého Viléma Doležala, jenž si po loňských 23 startech v Livesport Superlize, letos upevnil pozici v kádru mužského A-týmu. O aktuální formě týmu, jeho roli v kádru, přípravě na boje o play off a mnohém dalším se dozvíte níže.

Ahoj Vildo, díky, že sis na nás udělal čas. Především bych ti chtěl pogratulovat ke zvolení MVP v posledním utkání, kdy jste porazili BUTCHIS 11:3. Na výsledku ses podílel bilancí 2+2. Jak ses při zápase cítil?

Ahoj, na naší BA FAMILY si najdu čas vždycky, tímto i zdravím všechny Blacky! Tak do zápasu jsme šli s jasným cílem, a to si odnést 3 body do tabulky. Jelikož jsme hráli od začátku svojí hru, tak jsem se cítil velmi dobře, jak směrem dopředu, tak i dozadu.

Navážu na předchozí otázku - poslední dobou se ti velmi daří a jako třešničku na dortu přidáváš dost kanadských bodů. Z posledních 3 utkání sis odnesl bilanci 5+2. Je pro tebe důležitá i produktivita směrem dopředu nebo bodování až tolik neřešíš?

Samozřejmě bodovaní je přirozená součást hry, takže ho do jisté míry sleduji, ale není to pro mě nějak extra podstatné. Hlavní je pro mě to, jestli hraje dobře celá lajna/tým a dle mého osobního názoru se nám to teď daří a hrajeme hezký a pohledný florbal. Jak sám říkáš, kanadské body jsou jen ta třešnička na dortu.

Na poslední zápasy tě trenéři přesunuli do první lajny ke Kubovi Renčínovi a Kubovi Hromadovi. Jak se ti s nimi v lajně hraje? Stihli jste již vybudovat nějakou chemii?

V nové lajně se mi hraje opravdu skvěle. Celkově jsme potřebovali trošku oživit naši hru a dát nám nový vítr do plachet, takže jsme pozměnili lajny a zatím to nese své ovoce. Troufnu si říct, že už o sobě na hřišti poměrně víme a dokážeme se najít i nějakými přihrávkami takzvaně "naslepo".

Jak se chystáš jako jednotlivec na závěrečnou část základní části? Čekají vás velice důležitá utkání proti České Lípě, Spartě, Chodovu a Pardubicím - proběhly na toto období nějaké speciální přípravy i v rámci týmu?

Nijak zvlášť se nepřipravuji, protože to budou zápasy jako každé jiné, ve kterých budeme chtít vyhrát. Zatím jdeme zápas od zápasu, takže momentálně probíhají přípravy na utkání s Českou Lípou, kde budeme chtít brát 3 body a ještě se pokusit dostat do play-off.

Je něco, co bys rád vzkázal všem fanouškům BLACK ANGELS před posledními zápasy základní části Livesport Superligy?

Určitě bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří v nás věřili a fandili nám, i když se nedařilo, a za to jim patří velké díky.

Moc díky, že sis na nás udělal čas a budeme držet palce, ať ti to tam i nadále padá!

Děkujeme za podporu všem fanouškům a Bleci čus!

Související články

Black Angels
566_20240208_175419.jpg

PREVIEW ZÁPASU S LÍPOU

Mužské áčko v neděli vyzve Českou Lípu, která v minulém zápase dokázala porazit úřadujícího mistra, střešovický Tatran. Pojďme si společně projít zápasové preview.