264_20220808_165510.jpeg

Soustředění Polička - den 2.

Naši svěřenci se po vydatném spánku probudili do nového dne plní energie a natěšení na další den strávený tréninkem s kamarády. Některá družstva chtěla využít místní koupaliště, bohužel počasí našim úmyslům příliš nepřálo.

Druhý den ráno po snídani začal den klasickou rozcvičkou a následně se někteří hráči přesunuli na tréninky do hal. V průběhu celého soustředění hojně využíváme i venkovní sportoviště, kde si trenéři ověřují fyzickou zdatnost našich mladých sportovců.

Po doplnění energie hovězím gulášem s těstovinami se Bleci odebrali na své pokoje k odpolednímu odpočinku. Poté, co všem řádně slehlo se mohla směle rozběhnout odpolední tréninková fáze, kdy se týmy co měly dopolední trénink na halách prohodily s těmi z venkovních sportovišť.

K večeru všichni padli vysílení z dobře odmakaných tréninků a nemohli se již dočkat dalšího, již v pořadí třetího, tréninkového dne.

Pro nejaktuálnější informace doporučuji sledovat naše sociální sítě, kam každý den přistává čerstvá várka fotografií z letošního prvního turnusu soustředění.

DYCKY BLACK!