243_20220606_144612.jpg

Soustředění v Brandýse je úspěšně za námi

Hráči a hráčky BLACK ANGELS mají za sebou další letní akci. O víkendu vyrazilo do Brandýsa nad Labem společně přes 100 Bleků, aby společně makali a užili si třídenní soustředění.

Soustředění se odehrálo ve Sportcentru Brandýs nad Labem. Všichni účastníci si užili bohatý sportovní program, při kterém využili zázemí sportovní haly a tělocvičny na florbal. Hráči a hráčky také sportovali na venkovním sportovišti, kde jim byl k dispozici také atletický ovál. 

Sportovní program byl opravdu výživný, ale Bleci měli čas i na zábavu a na odpočinkové aktivity. K regeneraci mohli využít bazén a několik menších regeneračních bazénků. Pro milovníky tepla byla k dispozici na zregenerování i sauna. Sobotní večer byl ve znamení diskotéky a následné bojovky v areálu. 

V neděli odpoledne byl celý program zakončen společnou míchačkou. Doufáme, že si všichni účastníci soustředění užili a těšíme se na další letní akce, zejména na letní soustředění v Poličce a v Berouně. Přihlášky na tyto akce jsou již uzavřené. Každopádně pokud jste se zapomněli přihlásit a měli byste zájem o účast, kontaktujte našeho klubového sekretáře, Svatoslava Baťu (svatoslav@blackangels.cz). Nejzazším termínem pro možnost dodatečného přihlášení je 30.6. 

Zároveň se stále můžete hlásit na naše florbalové kempy v Letňanech a ve Kbelích. Přihlášky naleznete u jednotlivých akcí v sekci Letní akce

                                                  Galerie na Flickru