261_20220804_115022.jpg

Soustředění v Poličce 2022

Další ročník soustředění v Poličce je za dveřmi. Pojďme si ještě jednou shrnout organizační informace. V případě dalších dotazů se na nás můžete kdykoliv obrátit.

První turnus

Odjezd je letos trochu netradičně týmově vlakem! Sejdeme se 6. 8. 2022 v 7:15 před nádražím Libeň - kontaktní osoba - Svatoslav Baťa: 739 531 783. Odjezd vlaku 7:49 z nádraží Libeň. Dále přesedáme ve Svitavách kolem 10. hodiny. Příjezd do Poličky je naplánován v 10:28, poté přesun na ubytování, startujeme obědem.

Nabízíme možnost nechat si odvézt věci (bagy a zavazadla) dodávkou, která bude na nádraží.

Kromě florbalky, běžného oblečení a hygienických potřeb dejte hráčům a hráčkám s sebou ještě následující:

- válec

- plavky

- švihadlo

- pantofle (do sprchy)

- kšiltovka a sluneční brýle.

 Denně bude na programu 5 tréninků (jak venkovních tak vnitřních). Je zajištěna celodenní strava (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře a druhá večeře.) Zdravotník na soustředění bude celou dobu k dispozici.

Požadované doklady - kartička pojištěnce (stačí kopie) a bezinfekčnost. (https://blackangels.eoscms.cz/upload/dokumenty/potvrzeni-o-bezinfekcnosti.pdf), informace o speciálních lécích, alergiích či dietách. Ti, kteří nemají aktuálně platnou zdravotní prohlídku, (více než rok od poslední zdravotní prohlídky), musí mít potvrzení zdravotní způsobilosti od svého lékaře.

Návrat: 13.8. bude již tradičně autobusem. Autobus přijede do Prahy kolem 14. hodiny na obvyklé místo na parkovišti u polikliniky Prosek (v blízkosti metra Střížkov).

Pokud byste potřebovali nějaké další informace, obraťte se na vedoucí družstev nebo trenéry.

Druhý turnus

Pokyny a informace pro druhý turnus jsou téměř stejné. Odjezd na soustředění je však 13. 8. 2022 autobusem. Sraz 7:30 na obvyklém místě na parkovišti u Polikliniky Prosek (v blízkosti metra Střížkov).Návrat je naplánován opět týmově 20.8. vlakem. Předpokládaný příjezd do Prahy je 14:12 na nádraží v Libni (případně 14:19 hlavní nádraží).

Pokud byste potřebovali nějaké další informace, obraťte se na vedoucí družstev nebo trenéry.

Těšíme se na vás!