22_20220505_152607.png
8_20220505_151017.png
208_20220225_101928.jpg

Víkendové soustředění v Brandýse nad Labem

Po dvou letech se opět vracíme do Brandýsa nad Labem na víkendové soustředění mládežnických kategorií. Ve zdejším sportcentru využijeme bohaté sportovní možnosti, které areál nabízí. Tamější ubytovací i sportovní zázemí mezitím prošlo i částečnou rekonstrukcí, což nám podmínky pro naše soustředění od minule ještě vylepší.

Soustředění je koncipováno jako celoklubové, “seznamovací” napříč kategoriemi. Účastníci nastoupí v pátek hned po škole, program pro tréninkové skupiny začne v 15 hodin. V neděli budeme mít připravený program až do 18 hodin.

Naše týmy si užijí opravdu širokou nabídku sportovního programu. V Brandýse se budeme střídat na jednotlivých sportovištích, přičemž budeme mít k dispozici dvě sportovní haly, fotbalové hřiště, atletický stadion, bazén, wellness a posilovnu.

Na soustředění se mohou hlásit hráčky a hráči z kategorií dorostenců a dorostenek, starších a mladších žákyň a žáků, elévek, elévů a přípravek.

Cena za účast na blekovském víkendu v Brandýse je stanovena na 3.200 Kč. Po schválení přihlášky se vám automaticky vygenerují podklady pro platbu v členské sekci.

V ceně akce je:

  • ubytování a stravování (5x denně) od pátku do neděle
  • pronájmy sportovišť, bazénu, wellness a posilovny
  • trenérský a zdravotnický dozor
  • dárek pro účastníky
  • organizační rezerva

Kapacita sportcentra je omezena, proto neváhejte s přihlášením a platbou. Po naplnění kapacity 130 osob nebude možné se dále dohlásit jinak než mezi náhradníky. Přihlásit se můžete v členské sekci EOS.

                                                                                                       ODKAZ NA PŘIHLÁŠKU