242_20220602_122903.jpg

Víkendové soustředění v Brandýse nad Labem

Již zítra startuje další blekovská sportovní akce. Tentokrát nás čeká víkendové soustředění v Brandýse nad Labem. Co nás všechno čeká?

Akce se koná ve Sportcentru Brandýs (Adresa: Kostelecká 1776, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav). Příjezd prosím směřujte mezi 15:00-16:00. Hráči a hráčky by s sebou měli mít kartičku pojištěnce (stačí kopie) a bezinfekčnost. Kdo bude chtít hodit věci na místo konání, prosíme o přinesení do BB Arény do čtvrtečních 19:30 a věci odvezeme na místo. Toto mohou využít ti, co by jeli hromadnou dopravou, nebo kdo má hodně věcí.

Na děti bude čekat bohatý program. Tréninky budou probíhat ve sportovní hale a ve dvou tělocvičnách. K dispozici bude i posilovna (pro starší kategorie), bazén a sauna. Kondiční tréninky budou probíhat na venkovním hřišti s atletickým oválem. Sportoviště využijeme na konci pro společnou nedělní odpolední míchačku - florbalový turnaj všech účastníků. Zabalte dětem prosím dresové sady. Děti se mohou těšit také na noční bojovku.

V průběhu akce je domluvená plná penze - snídaně, oběd, 2x svačina a 2x večeře včetně pitného režimu.

Těšíme se na další blekovský víkend plný zážitků! V případě problémů či dotazů volejte na tel. 737 651 008 (Jakub Zalubil).