23_20220505_152827.png
8_20220505_151017.png
240_20220601_220855.jpg

Víkendový teambuilding ročníku 2009

Víkendové soustředění věru pro každého není…. Totiž abychom to uvedli na pravou míru. Jednalo se o teambuildingové soustředění a bylo pro každého z BA Family ročníku 2009. Řeknete si, no, takových akcí se koná, ale já bych Vás přesto rád seznámil s tím, jak moc jsme si to užili.

Tak prvně výběr místa byl naprosto famózní. Kemp v Novém městě Pod Smrkem, v jehož těsné blízkosti je krásné fotbalové hřiště místního FC, a který je ideálním nástupním místem na zdejší traily. Pravda, vzhledem k situaci, která si vyžádala ubytovat potřebnější, museli jsme vzít zavděk ubytováním, jak to říci, no v pravdě spartánském. Asi nejlépe to vystihuje hláška „ Tvl, to je jak na vojně…“ Přestože dotyčný ani neví, co je to ta vojna, a já na vlastní kůži vlastně taky ne, bylo to myslím docela trefné. Není důležité jak, ale co, kde a s kým a tak očekávání byla beze zbytku naplněna, no posuďte sami.

V pátek po příjezdu a dobrém lehkém obědě v místní restauraci, oceněné jednou Zdeňkovou hvězdou, jsme si udělali takovou malou exkurzi a osvětu světem bikera. To znamená, základy bezpečnosti a techniky jízdy a samozřejmě péče o svého jednostopého miláčka, seminář vedl zkušený biker Mára, který má na kole ročně naježděno co nenajezdí mnozí v autě. Proškoleni jsme vyrazili na traily. Super vyjížďka, kterou bych vzhledem k počasí, od kterého jsme vyzkoušeli celou nabídku jeho vrtochů, zakončenou bubnováním krup o přilby, nazval Cross Country Tisíce jezer. Na jejím závěru jsme si mohli vyzkoušet aplikování teorie v praxi při defektu jednoho z nás, a protože to byla super vyjížďka, zářili všichni při dojezdu do kempu, jak je patrno z fotky, ve stylu Dycky Black, štěstím. Po studené koupeli našich strojů a teplé našich těl, mohli jsme se věnovat týmové družbě, což je silná stránka týmu. Tu přijeli podpořit naše florbalová hvězda A-Týmu Black Angels Kuba Boček a dorostenec Mára z Tatranu. A tak nejen na téma florbalu a kol probíhala beseda dlouho do noci ….

Sobota byla nabitá k prasknutí. Ráno po snídani byla pro nás připravená v místní škole hala a mohl tak proběhnout oblíbený match Rodiče vs BA2009. A bylo se na co koukat, kluci hráli velice dobře a bojovně, ale nakonec přestože v průběhu zápasu vedli už 7:4, zvítězila zkušenost podpořená zkušeným mládím. Kdo ví, jestli to nebylo naposledy…. No a pak lehký obídek a šup do bazénu, nebo na kola, pod vedením Kuby a malého Máry. Ten kdo dal přednost bazénu, mohl vyrazit ještě poté v druhé vlně s velkým Márou. Ti ostatní vyrazili

na fotbálek. Následovalo velkoformátové sledování semifinále Česko – Kanada, které ovšem moc radosti nepřineslo, a tak se dělilo o pozornost s místním fotbalovým utkáním o postup mezi někam, někam výš mezi domácím Novým městem a Frýdlantem. Nebudu nic skrývat, bylo to živé představení Okresního přeboru, figury ožívaly a vzduchem létaly hlášky jako od Pepíka Hnátka. A komu to bylo málo, ten sledoval večerní finále Ligy mistrů mezi Liverpoolem a Realem Madrid. Tady panovala spokojenost s výsledkem tak 50 na 50. A tak se nám i v sobotu dost protáhl následný rozbor, no není divu tolik sportovních klání za jeden den….

Neděle ráno, připomínala Cimrmanovský vichr z hor. Tedy rychle zabalit a hurá na traily. Černé trasy, na které jsme se vydali, nám přinesly všem skvělé potěšení, korunované dojezdem do kempu bez technického problému a ve zdraví. Únava z celého víkendu byla, ale radost měla jasně na vrch.

Někdo by mohl mít pocit, že v úvodu zazněla nějaká výtka, ale to bych rád důrazně dementoval. Za mě to byl super víkend, a myslím, že mohu mluvit i za všechny ostatní, že to byl víkend pětihvězdičkový! A tak mi nezbývá než poděkovat velkému Marovi za skvělý nápad, výběr místa a organizaci, Kubovi a malému Márovi, že se k nám přidali, bylo fajn je poznat takhle blíž a samozřejmě dík patří celé té naší partičce z BA 2009, bylo to parádní a už se těším na nějaký takový další povedený víkend, nejen s florbalem, ale i s ním! No a pro Vás ostatní to třeba bude typ na nějakou Vaší teambuildingovou akci.

P.S.

Speciální poděkování patří mistru cateringu Jiříkovi a výčepnímu klanu Lišáků!

Autor článku: Roman Guttenberg