Program zápasů

3. 10. 2022 - 9. 10. 2022

BA muži A

LiberecBLACK ANGELS
9:5
pá 7. 10. 2022 9:30 @ SH Dukla Liberec, Livesport Superliga, 5. kolo
BLACK ANGELSPardubice
8:12
ne 9. 10. 2022 19:00 @ SH Kbely, Livesport Superliga, 6. kolo

BA rezerva + veteráni

FutureBLACK ANGELS
8:5
ne 9. 10. 2022 10:00 @ Sport Eden Beroun, Regionální liga mužů - skupina 3, 6. kolo
BLACK ANGELSTatran
6:8
ne 9. 10. 2022 14:30 @ Sport Eden Beroun, Regionální liga mužů - skupina 3, 6. kolo

BA junioři A

BLACK ANGELSSparta
5:11
so 8. 10. 2022 12:30 @ SH Jižní Město, CE soutěž juniorů, 1. kolo
BLACK ANGELSTatran
4:6
ne 9. 10. 2022 15:30 @ SH Kbely, CE soutěž juniorů, 2. kolo

BA dorost A

BLACK ANGELSPísek
2:6
so 8. 10. 2022 10:00 @ SH Kbely, 1. liga dorostenců, 7. kolo
HattrickBLACK ANGELS
3:2sam. náj.
so 8. 10. 2022 14:30 @ SH Kbely, 1. liga dorostenců, 7. kolo

BA dorost B

DraciBLACK ANGELS
4:3
so 8. 10. 2022 12:00 @ Arena Barrandov, 2. liga dorostenců - skupina 3, 3. kolo
BLACK ANGELSPitbulls
4:2
so 8. 10. 2022 15:00 @ Arena Barrandov, 2. liga dorostenců - skupina 3, 3. kolo

BA dorost C

OrkaBLACK ANGELS
– : –
so 8. 10. 2022 10:10 @ SH Čakovice, 3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo
DraciBLACK ANGELS
6:4
so 8. 10. 2022 10:10 @ SH Čakovice, 3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo
BLACK ANGELSKutná Hora
– : –
so 8. 10. 2022 13:40 @ SH Čakovice, 3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo
BLACK ANGELSFalcon
1:5
so 8. 10. 2022 13:40 @ SH Čakovice, 3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo

BA přípravky 2014

RakovníkBLACK ANGELS
1:4
so 8. 10. 2022 9:00 @ Bublina Arena, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Start98BLACK ANGELS
2:7
so 8. 10. 2022 10:00 @ Bublina Arena, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
BLACK ANGELSBohemians
9:1
so 8. 10. 2022 11:30 @ Bublina Arena, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
BLACK ANGELSRed Dragons
4:3
so 8. 10. 2022 12:30 @ Bublina Arena, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo

BA minipřípravka

BLACK ANGELSBoleslav
1:16
ne 9. 10. 2022 10:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
BohemiansBLACK ANGELS
4:1
ne 9. 10. 2022 11:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
TigersBLACK ANGELS
4:1
ne 9. 10. 2022 12:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
BLACK ANGELSFalcon
1:14
ne 9. 10. 2022 13:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo

BA juniorky

ŽideniceBLACK ANGELS
1:9
so 8. 10. 2022 18:00 @ VUT CESA Brno 1, 1. liga juniorek, 5. kolo
BulldogsBLACK ANGELS
5:10
ne 9. 10. 2022 10:00 @ SH SportPoint Brno, 1. liga juniorek, 7. kolo

BA starší žákyně

BLACK ANGELSFA MB
3:0
ne 9. 10. 2022 9:00 @ Unihoc Aréna Praha, Liga starších žákyň - skupina 3, 2. kolo
ChodovBLACK ANGELS
5:3
ne 9. 10. 2022 10:40 @ Unihoc Aréna Praha, Liga starších žákyň - skupina 3, 2. kolo
BLACK ANGELSTatran
1:6
ne 9. 10. 2022 14:50 @ Unihoc Aréna Praha, Liga starších žákyň - skupina 3, 2. kolo

BA elévky

TigersBLACK ANGELS
2:1
ne 9. 10. 2022 9:40 @ SH ZŠ Nehvizdy, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
BLACK ANGELSNové Strašecí
3:6
ne 9. 10. 2022 11:40 @ SH ZŠ Nehvizdy, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
TatranBLACK ANGELS
5:2
ne 9. 10. 2022 13:40 @ SH ZŠ Nehvizdy, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
BLACK ANGELSVinohrady
5:4
ne 9. 10. 2022 15:00 @ SH ZŠ Nehvizdy, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 1. kolo

BA přípravkagirls

BLACK ANGELSTatran
3:2
so 8. 10. 2022 9:30 @ VOŠSP Zahradní Město, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
BLACK ANGELSSO Praha
4:4
so 8. 10. 2022 10:30 @ VOŠSP Zahradní Město, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
KanonýřiBLACK ANGELS
0:0kontumačně
so 8. 10. 2022 11:30 @ VOŠSP Zahradní Město, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kralupy n/VBLACK ANGELS
0:7
so 8. 10. 2022 13:00 @ VOŠSP Zahradní Město, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo