Program zápasů

5. 12. 2022 - 11. 12. 2022
49. týden

BA muži A

BLACK ANGELSTJ Sokol Královské Vinohrady
8:7po prodl.
po 5. 12. 2022 16:45 @ UNYP ARENA, Livesport Superliga, 13. kolo
BLACK ANGELSFAT PIPE FLORBAL CHODOV
7:6
so 10. 12. 2022 19:30 @ UNYP ARENA, Livesport Superliga, 14. kolo

BA Dasta

BLACK ANGELS C DASTAWizards DDM SO Praha 10 C
11:5
ne 11. 12. 2022 9:00 @ SH ZŠ Kunratice, PH a SČ liga mužů, 12. kolo
FBK Fat Pipe Vosy PrahaBLACK ANGELS C DASTA
4:11
ne 11. 12. 2022 12:00 @ SH ZŠ Kunratice, PH a SČ liga mužů, 12. kolo

BA junioři A

ACEMA Sparta Praha UNYPBLACK ANGELS YONEX
9:3
so 10. 12. 2022 17:15 @ Arena Barrandov, CE soutěž juniorů, 12. kolo
PSN Tatran StřešoviceBLACK ANGELS YONEX
4:3
ne 11. 12. 2022 20:00 @ STODOLA Aréna Střešovice, CE soutěž juniorů, 13. kolo

BA junioři B

BLACK ANGELS BViking TJ Kobylisy B
4:2
so 10. 12. 2022 10:10 @ Exe Sport Arena, 3. liga juniorů - skupina 3, 5. kolo
Florbal NeratoviceBLACK ANGELS B
2:3
so 10. 12. 2022 12:30 @ Exe Sport Arena, 3. liga juniorů - skupina 3, 5. kolo

BA dorost B

FbŠ Bohemians BBLACK ANGELS B
7:4
čt 8. 12. 2022 19:00 @ Exe Sport Arena, 2. liga dorostenců - skupina 3, 7. kolo

BA starší žáci A

BLACK ANGELS ASK Florbal Benešov
6:2
ne 11. 12. 2022 9:50 @ SH Radotín, Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
FAT PIPE Start98BLACK ANGELS A
3:5
ne 11. 12. 2022 11:30 @ SH Radotín, Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
OLYMP FLORBAL ZeusBLACK ANGELS A
4:1
ne 11. 12. 2022 14:00 @ SH Radotín, Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo

BA starší žáci B

BLACK ANGELS BSummerCamps Tatran Střešovice
3:2
ne 11. 12. 2022 9:00 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Tatran StřešoviceBLACK ANGELS B
6:5
ne 11. 12. 2022 10:40 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
BLACK ANGELS BACEMA Sparta Praha YELLOW
4:2
ne 11. 12. 2022 14:50 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
BLACK ANGELS BACEMA Sparta Praha YELLOW
4:2
ne 11. 12. 2022 15:40 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo

BA starší žáci C

BLACK ANGELS COLYMP FLORBAL Achilles
3:2
so 10. 12. 2022 9:00 @ Jedenáctka VS, Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
FAT PIPE Traverza MukařovBLACK ANGELS C
3:0
so 10. 12. 2022 10:40 @ Jedenáctka VS, Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
BLACK ANGELS CFlorbal Neratovice
1:3
so 10. 12. 2022 14:50 @ Jedenáctka VS, Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo

BA elévové 2012

SK Alien Nation ČernošiceBLACK ANGELS 2012 WHITE
9:5
ne 11. 12. 2022 9:00 @ SH ZŠ Černošice-Mokropsy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
ACEMA Sparta Praha BLUEBLACK ANGELS 2012 WHITE
5:4
ne 11. 12. 2022 10:20 @ SH ZŠ Černošice-Mokropsy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
BLACK ANGELS 2012 WHITEWizards DDM SO Praha 10 orange
9:1
ne 11. 12. 2022 12:20 @ SH ZŠ Černošice-Mokropsy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
BLACK ANGELS 2012 WHITEOLYMP FLORBAL Apollon
7:8
ne 11. 12. 2022 13:40 @ SH ZŠ Černošice-Mokropsy, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo

BA elévové 2013

BLACK ANGELS 2013ACEMA Sparta Praha WHITE
4:1
so 10. 12. 2022 9:00 @ BB ARENA Letňany - hřiště 3, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
FBC Pitbulls Kolín:PitbulláčkovéBLACK ANGELS 2013
3:3
so 10. 12. 2022 11:00 @ BB ARENA Letňany - hřiště 3, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
BLACK ANGELS 2013FAT PIPE FLORBAL CHODOV
5:5
so 10. 12. 2022 13:00 @ BB ARENA Letňany - hřiště 3, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
TJ Sokol Královské VinohradyBLACK ANGELS 2013
4:2
so 10. 12. 2022 15:00 @ BB ARENA Letňany - hřiště 3, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo

BA ženy A

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ TýnBLACK ANGELS
2:10
so 10. 12. 2022 16:00 @ SH Týn nad Vltavou, 1. liga žen, 14. kolo
Banes Florbal SoběslavBLACK ANGELS
2:14
ne 11. 12. 2022 15:00 @ SH TJ Spartak Soběslav, 1. liga žen, 15. kolo

BA dorostenky

BLACK ANGELSFbŠ Bohemians
5:2
so 10. 12. 2022 13:40 @ SH Čakovice, 1. liga dorostenek - skupina 3, 6. kolo
Panthers PrahaBLACK ANGELS
2:7
so 10. 12. 2022 16:00 @ SH Čakovice, 1. liga dorostenek - skupina 3, 6. kolo

BA mladší žákyně

BLACK ANGELSFAT PIPE Tigers Start98
5:0
so 10. 12. 2022 10:20 @ Jedenáctka VS (malé hřiště), Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 4. kolo
TJ Sokol Nové StrašecíBLACK ANGELS
3:1
so 10. 12. 2022 11:40 @ Jedenáctka VS (malé hřiště), Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOVBLACK ANGELS
7:4
so 10. 12. 2022 13:00 @ Jedenáctka VS (malé hřiště), Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 4. kolo
BLACK ANGELSACEMA Sparta Praha
10:0
so 10. 12. 2022 14:20 @ Jedenáctka VS (malé hřiště), Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 4. kolo