Program zápasů

16. 1. 2023 - 22. 1. 2023
3. týden

BA muži A

BLACK ANGELSFbŠ Bohemians
9:10po prodl.
ne 22. 1. 2023 17:00 @ SH Kbely, Livesport Superliga, 20. kolo

BA Dasta

FAT PIPE Traverza BBLACK ANGELS C DASTA
5:4sam. náj.
ne 22. 1. 2023 9:30 @ SH ZŠ Kunratice, PH a SČ liga mužů, 16. kolo
BLACK ANGELS C DASTAFBC VŠTJ Ekonom Praha
6:5
ne 22. 1. 2023 14:00 @ SH ZŠ Kunratice, PH a SČ liga mužů, 16. kolo

BA starší žáci A

Předvýběr.CZ Florbal MB BlackBLACK ANGELS A
3:1
so 21. 1. 2023 9:50 @ SH Čakovice, Liga starších žáků - skupina 3, 8. kolo
BLACK ANGELS AACEMA Sparta Praha BLUE
0:4
so 21. 1. 2023 13:10 @ SH Čakovice, Liga starších žáků - skupina 3, 8. kolo
Panthers Praha BLACKBLACK ANGELS A
4:1
so 21. 1. 2023 15:40 @ SH Čakovice, Liga starších žáků - skupina 3, 8. kolo

BA starší žáci B

BLACK ANGELS BSPORT EDEN BEROUN
3:1
so 21. 1. 2023 11:30 @ TJ Sokol Vinohrady, Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo
TJ Sokol Královské Vinohrady BBLACK ANGELS B
2:4
so 21. 1. 2023 13:10 @ TJ Sokol Vinohrady, Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo
Tatran StřešoviceBLACK ANGELS B
4:1
so 21. 1. 2023 14:00 @ TJ Sokol Vinohrady, Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo

BA starší žáci C

BLACK ANGELS CTigers TJ Sokol Nehvizdy
4:2
ne 22. 1. 2023 10:40 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MB "Mil"BLACK ANGELS C
3:4
ne 22. 1. 2023 12:20 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo
BLACK ANGELS CVlci TATRAN Kostelec nad Č.L.
2:1sam. náj.
ne 22. 1. 2023 14:00 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo

BA elévové 2012

TJ Sokol DobříšBLACK ANGELS 2012 WHITE
5:4
ne 22. 1. 2023 9:00 @ SH Dobříš, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Wizards DDM SO Praha 10 orangeBLACK ANGELS 2012 WHITE
8:2
ne 22. 1. 2023 10:20 @ SH Dobříš, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
BLACK ANGELS 2012 WHITEPanthers Praha BLACK
1:8
ne 22. 1. 2023 12:20 @ SH Dobříš, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
BLACK ANGELS 2012 WHITEFAT PIPE Start98
5:6
ne 22. 1. 2023 13:40 @ SH Dobříš, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo

BA elévové 2013

FAT PIPE Traverza MukařovBLACK ANGELS 2013
1:2
so 21. 1. 2023 9:40 @ SH Kutná Hora Klimeška, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
BLACK ANGELS 2013FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové
4:3
so 21. 1. 2023 11:40 @ SH Kutná Hora Klimeška, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
FBK Fat Pipe Vosy PrahaBLACK ANGELS 2013
3:5
so 21. 1. 2023 13:40 @ SH Kutná Hora Klimeška, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
BLACK ANGELS 2013FBC Kutná Hora - černí
6:3
so 21. 1. 2023 15:00 @ SH Kutná Hora Klimeška, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo

BA ženy A

BLACK ANGELSFBC Kutná Hora
6:4
ne 22. 1. 2023 18:00 @ SH Čakovice, 1. liga žen, 20. kolo

BA dorostenky

BLACK ANGELSFAT PIPE FLORBAL CHODOV
5:4
po 16. 1. 2023 19:10 @ SH Jižní Město, 1. liga dorostenek - skupina 3, 7. kolo

BA mladší žákyně

BLACK ANGELSWizards DDM SO Praha 10
4:2
ne 22. 1. 2023 9:00 @ BB ARENA Letňany - hřiště 3, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 6. kolo
FbŠ BohemiansBLACK ANGELS
6:4
ne 22. 1. 2023 11:00 @ BB ARENA Letňany - hřiště 3, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 6. kolo
BLACK ANGELSFAT PIPE FLORBAL CHODOV
0:10
ne 22. 1. 2023 13:00 @ BB ARENA Letňany - hřiště 3, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Florbalová akademie MB "2011"BLACK ANGELS
4:7
ne 22. 1. 2023 15:00 @ BB ARENA Letňany - hřiště 3, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 3, 6. kolo