BA JUNIOŘI A

září 2023

FBC Česká LípaBLACK ANGELS YONEX
Odehráno
so 9. 9. 2023 18:00 @ SH Česká Lípa, CE soutěž juniorů, 1. kolo
Florbal Primátor NáchodBLACK ANGELS YONEX
Odehráno
ne 10. 9. 2023 14:00 @ SH TJ Náchod, CE soutěž juniorů, 2. kolo
BLACK ANGELS YONEXFBC Liberec
Odehráno
so 16. 9. 2023 18:00 @ SH Kbely, CE soutěž juniorů, 3. kolo
BLACK ANGELS BFBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
Odehráno
ne 17. 9. 2023 14:50 @ ZŠ Jiráskova Benešov, 3. liga juniorů - skupina 3, 1. kolo
ACEMA Sparta Praha DBLACK ANGELS B
Odehráno
ne 17. 9. 2023 17:10 @ ZŠ Jiráskova Benešov, 3. liga juniorů - skupina 3, 1. kolo
BLACK ANGELS YONEXFBC Česká Lípa
Odehráno
ne 17. 9. 2023 18:00 @ SH Kbely, CE soutěž juniorů, 4. kolo
BLACK ANGELS YONEXFlorbal Primátor Náchod
Odehráno
so 23. 9. 2023 14:00 @ SH Kbely, CE soutěž juniorů, 5. kolo
FBC LiberecBLACK ANGELS YONEX
Odehráno
ne 24. 9. 2023 10:00 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, CE soutěž juniorů, 6. kolo
FBC Draci Říčany BBLACK ANGELS B
Odehráno
so 30. 9. 2023 17:10 @ TJ JM Chodov, 3. liga juniorů - skupina 3, 2. kolo
BLACK ANGELS BACEMA Sparta Praha D
Odehráno
so 30. 9. 2023 19:30 @ TJ JM Chodov, 3. liga juniorů - skupina 3, 2. kolo

říjen 2023

BLACK ANGELS YONEXFbC Respect Hradec Králové
Odehráno
so 7. 10. 2023 18:00 @ SH Štěrboholy, CE soutěž juniorů, 1. kolo
BLACK ANGELS YONEXSOKOLI Pardubice
Odehráno
ne 8. 10. 2023 18:00 @ SH Štěrboholy, CE soutěž juniorů, 2. kolo
BLACK ANGELS YONEXHorní Počernice Orka
Odehráno
so 14. 10. 2023 10:00 @ SH Kbely, CE soutěž juniorů, 3. kolo
Horní Počernice OrkaBLACK ANGELS YONEX
Odehráno
ne 15. 10. 2023 19:15 @ Arena Barrandov, CE soutěž juniorů, 4. kolo
SK Florbal BenešovBLACK ANGELS B
Odehráno
ne 22. 10. 2023 9:10 @ SH ZŠ Kunratice, 3. liga juniorů - skupina 3, 3. kolo
BLACK ANGELS BFAT PIPE Start98
Odehráno
ne 22. 10. 2023 11:30 @ SH ZŠ Kunratice, 3. liga juniorů - skupina 3, 3. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversBLACK ANGELS YONEX
Odehráno
so 28. 10. 2023 18:00 @ VUT CESA Brno 1, CE soutěž juniorů, 5. kolo

listopad 2023

BLACK ANGELS BFlorbalová akademie MB
Odehráno
so 4. 11. 2023 9:00 @ SH Čakovice, 3. liga juniorů - skupina 3, 4. kolo
FBC Pitbulls Kolín: PitbullovéBLACK ANGELS B
Odehráno
so 4. 11. 2023 12:30 @ SH Čakovice, 3. liga juniorů - skupina 3, 4. kolo
1. SFK HavířovBLACK ANGELS YONEX
Odehráno
so 4. 11. 2023 15:00 @ MSH Havířov, CE soutěž juniorů, 7. kolo
Torpedo HavířovBLACK ANGELS YONEX
Odehráno
ne 5. 11. 2023 15:00 @ MSH Havířov, CE soutěž juniorů, 8. kolo
FbC Respect Hradec KrálovéBLACK ANGELS YONEX
Odehráno
st 8. 11. 2023 19:30 @ SH Třebeš Hradec Králové, CE soutěž juniorů, 13. kolo
BLACK ANGELS BTEXAS LONGHORNS DDM P6
– : –
so 18. 11. 2023 8:00 @ SH Chýně, 3. liga juniorů - skupina 3, 5. kolo
OLYMP FLORBALBLACK ANGELS B
– : –
so 18. 11. 2023 10:20 @ SH Chýně, 3. liga juniorů - skupina 3, 5. kolo
BLACK ANGELS YONEXFlorbal Primátor Náchod
Odehráno
ne 19. 11. 2023 15:00 @ SH Radotín, CE soutěž juniorů, 10. kolo
BLACK ANGELS YONEXSokol Brno I EMKOCase Gullivers
Odehráno
so 25. 11. 2023 14:00 @ SH ZŠ Kunratice, CE soutěž juniorů, 11. kolo

prosinec 2023

BLACK ANGELS YONEXAsper Šumperk
Odehráno
ne 3. 12. 2023 18:00 @ SH Kbely, CE soutěž juniorů, 9. kolo
SOKOLI PardubiceBLACK ANGELS YONEX
Odehráno
ne 10. 12. 2023 16:30 @ Tréninkové centrum Sokoli Pardubice, CE soutěž juniorů, 14. kolo
Horní Počernice OrkaBLACK ANGELS YONEX
Odehráno
po 11. 12. 2023 18:15 @ SH Čakovice, CE soutěž juniorů, 15. kolo
BLACK ANGELS YONEXHorní Počernice Orka
Odehráno
ne 17. 12. 2023 15:00 @ SH Radotín, CE soutěž juniorů, 16. kolo

leden 2024

BLACK ANGELS YONEXSokol Brno I EMKOCase Gullivers
Odehráno
so 6. 1. 2024 16:00 @ SH Čakovice, CE soutěž juniorů, 17. kolo
FBC Kutná HoraBLACK ANGELS B
– : –
so 13. 1. 2024 @ Arena Barrandov, 3. liga juniorů - skupina 3, 7. kolo
BLACK ANGELS BFlorbal Neratovice
– : –
so 13. 1. 2024 @ Arena Barrandov, 3. liga juniorů - skupina 3, 7. kolo
BLACK ANGELS YONEX1. SFK Havířov
Odehráno
so 20. 1. 2024 13:00 @ SH ZŠ Kunratice, CE soutěž juniorů, 19. kolo
BLACK ANGELS YONEXTorpedo Havířov
Odehráno
ne 21. 1. 2024 14:30 @ SH Radotín, CE soutěž juniorů, 20. kolo

únor 2024

Florbalová akademie MBBLACK ANGELS B
– : –
ne 4. 2. 2024 @ SH Kutná Hora Klimeška II, 3. liga juniorů - skupina 3, 8. kolo
BLACK ANGELS BSK Florbal Benešov
– : –
ne 4. 2. 2024 @ SH Kutná Hora Klimeška II, 3. liga juniorů - skupina 3, 8. kolo
Asper ŠumperkBLACK ANGELS YONEX
Odehráno
so 10. 2. 2024 14:00 @ SH Gymnázium Šumperk, CE soutěž juniorů, 21. kolo
TEXAS LONGHORNS DDM P6BLACK ANGELS B
– : –
so 17. 2. 2024 @ Tělocvična Gymnázia Říčany, 3. liga juniorů - skupina 3, 9. kolo
BLACK ANGELS BFBC Kutná Hora
– : –
so 17. 2. 2024 @ Tělocvična Gymnázia Říčany, 3. liga juniorů - skupina 3, 9. kolo
Florbal Primátor NáchodBLACK ANGELS YONEX
Odehráno
st 21. 2. 2024 19:30 @ SH TJ Náchod, CE soutěž juniorů, 22. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversBLACK ANGELS YONEX
– : –
dnes v 14:00 @ SH SportPoint Brno, CE soutěž juniorů, 23. kolo