434_20230512_223502.jpg

BLACK ANGELS Partnership meet v Blue Orange

Historicky první partnerské setkání uspořádal tým Black Angels v luxusním resortu Blue Orange. Na programu byly prezentace našich partnerů, panelová diskuze, a také čas na networking. Mezi hosty nechyběli zástupci firmy Sapho, starosta Letňan, nebo místostarosta Kbel.

Dlouhou dobu připravovaná akce pro partnery s názvem BLACK ANGELS Partnership meet, odstartovala v šest hodin večer v resortu Blue Orange. Prezident oddílu Vojtěch Pavlík hned v úvodu akce předal slovo panu starostovi městské části Praha – Letňany, který celou akci zahájil. Účastníci následně shlédli video, které shrnulo ukončenou sezónu 2022/23, a mohly započít prezentace jak klubu, tak ale i firmy Sapho, kde se slova ujal Radek Mařík, který vysvětlil, proč firma zabývající se výrobou koupelen podporuje Black Angels. Sapho podporuje BLACK ANGELS už řadu let a díky nově podepsané spolupráci na následující dvě sezóny partnerství nadále pokračuje. Doufáme, že i dalších mnoho let budou stát po našem boku. Následovala prezentace Blue Orange vedená Valetinou Berger. Po krátké závěrečné řeči Honzy Klimíčka, který se v BA nově stará o naše partnery, byl pro hosty připraven raut.

Při občerstvení dobrým jídlem nebyla nouze ani o pití. Pro hosty byla připravena ochutnávka prosecca od firmy Proseccarium a piva z pivovaru Pivní skaut, která se setkala s velkým úspěchem. U jídla a pití měli zástupci firem jako je I.O.B., spol. s r.o., DASTA, nebo SPINFLO šanci navázat spolupráce, nebo se i seznámit s trenérem A-týmu Tomášem Janečkem, který zastoupil Český florbal v
programu navazující panelové diskuzi.

Do panelové diskuze usedl starosta Letňan Zdeněk Kučera, místostarosta Kbel Radek Petráň a již zmíněný Tomáš Janeček. Role moderátora se ujal Honza Klimíček. Celá diskuze se nesla v přátelském duchu, probíraly se témata jako například financování sportu městem. Během networkingové části večera starosta Zdeněk Kučera s místostarostou Radekem Petráňem navázal společnou řeč ohledně případné spolupráce, o které se během panelové diskuze zmínili.

Na konec měl každý účastník akce ještě šanci si tipnout kolik gólů vstřelili Bleci v Livesport Superlize. Hrálo se o hodnotné ceny jako např. vstupy do kryokomory, které do soutěže poskytl resort Blue Orange. Soutěž se setkala s naprosto neočekávaným problémem, kdy se dva stejné tipy (642) lišily od správné odpovědi pouze o jeden gól (BLACK ANGELS nastříleli 641 gólů). Cenu si tak rozdělili a akce se pomalu chýlila ke konci.

Při odchodu všichni obdrželi dárkovou tašku s dárky od Sapho, nebo i třeba MACRONu. Dle ohlasů si večer všichni užili, a my jen doufáme, že se brzo potkáme znovu ve větším počtu. Další podobné akce nás čekají již brzy.