395_20230224_141419.jpg

Čtvrtý turnaj přípravek

Po delší pauze (způsobené účastí na PFC mini) se náš tým Přípravkagirls vydal směrem Kladno. Na tento turnaj jsme se sešli v nové sestavě. Rozhodli jsme se dát šanci poznat atmosféru ligového turnaje, novým členkám naší skvadry. Na Kladno jsme se vydali v sestavě Adél, Viki, Kája, Anička, Zuzanka, Eli, Eli, Majka, Niky a Naty. Čekali nás 4 soupeři - FBC Rakovník, Kralupy Wolves, Kanonýři Kladno černí a ACEMA Sparta Praha Blue. Pojďme se podívat, jak se holkám dařilo.

BLACK ANGELS vs. FBC Rakovník - 1:15

První zápas si vybral svou nováčkovskou daň. Než se holky rozkoukaly, co a jak se na hřišti děje, obdržely několik gólů. Brankový rozdíl se jim již nepodařilo zmírnit, ale alespoň nám to na lavičce ukázalo s čím jít do druhého zápasu.

BLACK ANGELS vs. Kralupy Wolves - 4:8

Do druhého zápasu jsme udělali několik změn v sestavě a na výkonu to bylo hned vidět. Holky bojovaly a rvaly se jako lvice. Dokázaly s vlky z Kralup držet krok, ale bohužel nevyvarovaly se chyb, které je nakonec stály zápas. Je, ale nutností podotknout, že herní projev byl o dost lepší než v zápase prvním, proto jsme byli všichni zvědaví na dnešní třetí zápas.

BLACK ANGELS vs. Kanonýři Kladno černí - 8:2

Zlepšující se herní projev došel svému naplnění v zápase s domácím týmem. Holky po hřišti lítaly, dostávaly se do nepřeberného množství šancí a konečně spustily kanonádu, na kterou jsem od nich zvyklý. Zlepšený výkon přinesl první dnešní výhru a na tvářích holek se objevil úsměv, který značil, že i v posledním zápase se budeme mít na co těšit.

BLACK ANGELS vs. ACEMA Sparta Praha BLUE - 6:4

Před posledním dnešním zápasem jsme si řekli, že do něj dáme všechno. To se nám bohatě vrátilo. Již od začátku utkání bylo jasné, kdo bude pevně držet otěže zápasu ve svých rukou. Ano, byly to holky z BLACK ANGELS. V zápase byly vidět nádherné kombinace zakončené pěknými góly.

Turnaj jsme zakončili bilancí dvou porážek a dvou výher. Holky samy říkaly, že si turnaj užily a těší se na další. A to je ta největší odměna, jak pro nás pro trenéry, tak i pro rodiče, že holky florbal baví a mají dobrou partu. To je přece to, o čem florbal v kategorii přípravek je.

Děkujeme rodičům za podporu a budeme se těšit na další turnaj 18.2. tentokrát v Kralupech, kterým máme co vracet.

Vaši trenéři