348_20221125_200203.jpeg

Další turnaj elévů 2012 BLACK

Elévové 2012 black se vydali v neděli 20.11. na svůj čtvrtý ligový turnaj do Sportovní haly v ZŠ Campanus. Jaký byl průběh turnaje si můžete pročíst níže.

BLACK ANGELS 2012 vs. Chodov - 9:6

Začátek byl skvělý, rychle jsme se ujali vedení 3:0 a málo ukazatelů naznačovalo, že by se to mělo otáčet jiným směrem. Následně se ukázalo, že kvůli bolesti kostrče, nemůže dále pokračovat Sam. V tom se někteří začali vztekat, že v útoku hrát nebudou a pomalu a jistě to dolehlo na celý tým. Z klidného vítězství se stalo drama. Naštěstí se nám ke konci podařilo odskočit a dotáhnout tento zápas k vítězství.

BLACK ANGELS 2012 vs. Prague Tigers Orange - 7:0

Další zápas nás čekal rival v podobě Prague Tigers. Kluci nahecovaní a velice cílevědomí. Hned od začátku navyšovali svoje vedení a soupeře dost často pouštěli ke střelám pouze od mantinelů nebo ze vzdálenějších pozic, což Toby skoro bez problému chytal. Zajímavostí je, že během zápasu byly nařízeny 4 nájezdy. Tři na naší straně, ten čtvrtý na soupeřově. Jediným úspěšným exekutorem byl však pouze Vašek. Tento zápas byl od nás asi nejlepší z celého turnaje.

BLACK ANGELS 2012 vs. ACEMA Sparta Praha White - 5:3

Do zápasu jsme už vstoupili jen se 7 hráči v poli, ale to nás neodradilo a zároveň se kluci aspoň dostali do vyššího tempa. Zápas to byl pohledný, na každé straně bylo vidět několik hezkých akcí. My jsme často dopláceli na to, že jsme se skoro nepohybovali před brankou soupeře, protože brankář Sparty to, co viděl tak bez problému měl. I tak jsme byli o něco lepším týmem a zaslouženě jsme zvítězili 5:3.

BLACK ANGELS 2012 vs. Falcon Black - 7:4

V posledním utkání na turnaji nás čekal Falcon. Na můj vkus jsme míček drželi až moc dlouho vzadu a tam jsme si ve dvojici přihrávali bez pohybu. Místo toho, abychom se nebáli hrát 1 na 1 a tlačili jsme se před soupeřovu branku. V druhé půlce to bylo ještě výraznější, protože soupeř si dal 2 hráče do obrany a jen jedním hráčem napadal a nám už po náročném dni docházely síly. I tak jsme měli zápas celou dobu jednoznačně pod kontrolou. Došli jsme si pro další vítězství a to tentokrát poměrem 7:4.

Máme za sebou další turnaj, který přinesl vyrovnanější souboje, než se čekalo. To je pro nás jen dobře. Kluci musí hrát vyrovnané zápasy, aby se dále posouvali. Děkuji rodičům za podporu.

Bleci čůůůůs!

Jakub Hlaváček