341_20221115_114524.jpeg

Další turnaj elévů 2012 white

Milí fanoušci florbalu, máme před prvním hvizdem úvodního zápasu, hráči jsou připraveni a takzvaně na značkách.

BLACK ANGELS 2012 white vs. Prague Tigers white - 5:2

A je to tu hra začíná po pár minutách přijde první vstřelený gól proti soupeři a máme tu první oslavu. Vhazování jsme bohužel prohráli ale nevadí hra je z počátku vyrovnaná, ale naši malý borci střílí druhý gól a jdeme pomalu do vedení. Zápas probíhá spíše v naší režii ačkoli soupeř se nevzdává a bojuje celý zápas jsme si vedli velice dobře a bereme výhru z prvního zápasu turnaje.

BLACK ANGELS 2012 white vs. Tatran Střešovice - 2:6

Je tu příprava na druhý zápas, naši malý borci jsou natěšení z prvního zápasu ale od prvního vhazování nás soupeř tlačí a sází nám góly na které se snažíme odpovědět ale občas neúspěšné pokusy a v tomto duchu bohužel prohráváme druhý zápas.

BLACK ANGELS 2012 white vs. SK Nation Černošice - 4:6

Ve třetím zápase nastupujeme s větší motivaci, než na druhý zápas jen soupeř má lehce navrch od začátku zápasu lehce nás přehrávají a my napadáme snažíme se střílet jen nám nepřeje štěstíčko a bohužel opět jsme utrpěli porážku. Jistě v kabině dostáváme instrukce a takzvaný kartáč za vlastní chyby, ale to k tomu to sportu patří. Musíme se ponaučit a jít kupředu.

BLACK ANGELS 2012 white vs. Panthers Praha - 6:3

Nastupujeme na 4 již poslední zápas v tomto turnaji. Vhazování napovídá rychlí útěk a najednou vedeme 1:0 během chvíli přidávané další a další gól a vypadá to, že borci jsou odhodláni urvat tento zápas a bojují a skórují jsou v ráži a velice se jiná daří soupeř se snaží ale naši borci odvrátí co mohou, nakonec také skórují ale naši borci stále bojují a udrželi náskok a vyhráváme poslední zápas dnešního turnaje. Naši chlapci oslavují vítězství a těší se ze hry.

Děkujeme za krásnou podívanou.

Autor článku: Ladislav Veselý