387_20230208_212645.jpeg

Další turnaj přípravky 2014

Starší přípravka kluci ročníku 2014 sehráli turnaj na Kladně. V sestavě to bylo trošku složitější, pár hráčů nemocných, ale i tak jsme nakonec postavili dvě lajny plus brankáře. Pojďme se podívat, jak se klukům dařilo.

BA 2014 vs. FBŠ Bohemians bílí - 8:5

První zápas nebývá nikdy lehký, ale dobrý rozpis zápasů nás docela nechal vyspat, takže si myslím, že to v tom nehrálo svou roli. Atletická abeceda, baba, mrazík kluci zahřátí a šli jsme na to. Bohemka měla mladší tým. Jeden kluk tam byl opravdu roztomilý, jak hezky pobíhal po hřišti. Ale dva větší kluci nám dělali problémy. Ze začátku jsme se ujali vedení 5:1 a stejně se necháme dotáhnout a už to bylo o jeden gól 5:4. Naštěstí byla polovina, takže jsme si řekli, že musíme zabrat a to nám značně pomohlo. Pojistili jsme si to třemi dalšími góly a Bohemce už se to nepodařilo dorovnat.

BA 2014 vs. FbC Red Dragons Hořovice Arrax - 2:5

Druhý zápas a věděl jsem, že to nebude lehké. Koukal jsem se při rozchytání na kluky z Hořovic a střílelo jim to opravdu pěkně. Zato nám v tomto zápase moc ne. Bohužel do sítě soupeře nám tam padli jen dva góly. Zato soupeř se ukázal s pohlednými kombinacemi a rychlými nahrávkami, díky čemuž nás zaslouženě porazil. S týmem jsme si řekli, co musíme zlepšit do dalšího zápasu.

BA 2014 vs. Kanonýři Kladno bílí - 8:5

Další zápas, tentokrát proti domácímu týmu. Do tohoto utkání jsme vstupovali se změnou v brankovišti. Tondu, který odchytal první dva zápasy, v bráně vystřídal Kuba. Oba dva brankáři si nevedli vůbec špatně. Pojďme k zápasu. Jsem opravdu rád, že jsme nebyli rozhození z předešlého zápasu a vstoupili jsme do toho zase s hlavou nahoře. Kladno není žádným slabým soupeřem, ale i tak jsme se dostali do vedení, které jsme si drželi po celý zápas a zaslouženě jsme vyhráli. V tomto zápase zafungovaly obě naše lajny, kdy se nám podařilo najít spojení v lajně Maty-Šíma-Tonda a v druhé Jenda-Kirill-Dan. Obě lajny spolupracovaly opravdu pěkně. Na hřišti bylo vidět hodně povedených kombinací a občas jsme se snažili hrát opravdu až do prázdné brány. 

BA 2014 vs. Panthers Praha - 5:3

Čekal nás poslední zápas, kluci už trošku unavení, ale i tak jsme do toho šli naplno jako vždy. Motivace byla velká, možnost postupu do vyššího koše, pokud my vyhrajeme a Hořovice prohrají. Zase jsme měli dobrý vstup do zápasu, opět jsme drželi vedení na své straně. Panthers ale po dvou dobrých střelách stahují a už to začíná být trošku o nervy. Nic méně jsme mohli zůstat klidní, protože celý tenhle turnaj nám to střílelo a dostáváme se do vedení, které jsme si uhlídali až do konce zápasu. Vítězíme 5:3 a Hořovice hrají zápas po nás. Ten nakonec prohrávají s Kladnem a my tak postupujeme do druhého koše.

Turnaj byl dobrý, zhodnotili jsme si ho pozitivně. Líbí se mi, že jsme se dle mého od začátku sezóny zlepšili ve střelbě. Opravdu některé střely měly parametry. Potom bych vyzdvihnul pěknou kombinační hru, i když na tu se teďka nezaměřujeme, nebo já to aspoň klukům nějak netluču do hlavy. Chci po nich, kdybych to měl říct profesionálně, aktivní hru v našem obranném pásmu, rychlé dostupování hráčů a nedávání prostoru soupeři. A do útoku jedinou věc - touhu dát gól. Pokud jste to dočetli až sem, tak vás obdivuji. Díky klukům a rodičům za turnaj a Vám za přečtení.

Robin Bělík