Druhé kolo elévek

V sobotu 22.10.2022 zůstáváme na turnaj v Praze a naše kroky směřují na Vinohrady. V místní sokolovně se odehrál druhý turnaj kategorie elévek a nás čekaly soupeřky Rudná Panthers, SKV, Tatran Střešovice a Chodov. Dva z těchto soupeřů jsem znali již z minulého turnaje v Nehvizdech a dva pro nás byli velká neznámá.

BLACK ANGELS vs. Rudná Panthers Praha - 3:4

Jak popsat tento zápas? Jednoduše „ranní ptáče dál doskáče“. Doplatili jsem na nezvládnutí začátku utkání, kdy již po 4 minutách svítilo na tabuli skore 0:3. Holky se pak postupně probraly a začaly přebírat otěže zápasu a soupeře již skoro k ničemu nepustily, ale bohužel času bylo málo a odnášíme si těsnou prohru, ale také poučení, že do zápasu vstupujeme zodpovědně už od první minuty.

BLACK ANGELS vs. Sokol Královské Vinohrady - 0:3

Tento zápas bych zařadil, po dlouhé době, k opravdu nepovedeným z naší strany. Byly jsme všude o krok později, chybělo nám také potřebné štěstí a to dokázal soupeř trestat. Vrátil nám tím minulý zápas, kdy jsme SKV porazili 5:4.

BLACK ANGELS vs. Summercamps Tatran Střešovice - 6:1

Konečně světlý bod sobotního dne. Holky po nepovedeném zápase s SKV nesklonily hlavy, naopak se dokázaly nabudit ke skvělému výkonu a odměnou jim byla výhra. Konečně nám vyšlo na co jsme sáhly a pro holky byl tento zápas velmi potřeba.

BLACK ANGELS vs. FATPIPE Florbal Chodov - 2:9

Tento zápas nám mohl sloužit, jako jakési zrcadlo srovnání 1. a 2. koše. Chodov k nám totiž zavítal z koše číslo 1. Nutno podotknout, že holky již byly unavené a to se projevilo na výkonu. Jednoduše jsme nestíhali a soupeř naše chyby trestal. Zároveň nám tento zápas ukázal, na čem ještě musíme hodně zapracovat a to nyní promítneme do tréninků.

Děkujeme rodičům za neutuchající podporu, která holkám dodává pokračující nadšení do hry a tréninků. Budeme se těšit 5.11. v Novém Strašecí na dalším kole elévek.