332_20221027_165245.jpeg

Druhé kolo přípravek

V neděli 23.10.2022 jsme se vydali směr Rudná, kde proběhl druhý turnaj kategorie přípravek. Byli jsme zvědaví na výkony holek, které v předešlém kole vyhrály svůj koš. Našimi soupeři byli postupně Unhošť, Rakovník, Slavia Praha a Sokol Rudná.

BLACK ANGELS vs. FBC Střelci Unhošť - 6:2

Holky navázaly na výkony a předvedenou hru z minulého kola. Nutno podotknout, že hra byla plně v naší režii a holky soupeře, až na pár výjimek, k ničemu nepustily. Nahrávka střídala nahrávku. Šancí bylo na dva zápasy, ale na výsledné skóre nehrajeme, hrajeme na předvedenou hru a nasazení, což se nám v tomto zápase velmi dařilo. Premiéru, i střeleckou, si v tomto zápase připsala Elizabeth.

BLACK ANGELS vs. FBC Rakovník - 7:1

Další zápas, o kterém bychom mohli psát jenom superlativy. Některé nahrávky by se neztratily ani ve vyšších kategoriích. Holky předvedly skvělý týmový výkon a odnesly si zaslouženou výhru.

BLACK ANGELS vs. FBC Slavia Praha - 2:2

Jednalo se o třetí zápas nedělního dne, na který jsme byli všichni velmi zvědaví. Málem jsme mohli litovat nevyužitých šancí, kterých bylo opravdu mnoho, ale ještě 40 vteřin před koncem svítilo na tabuli skóre 2:1 v náš neprospěch. Holky zápas ale nevzdaly a bojovaly až do konce, odměnou jim byl vyrovnávací gól v síti soupeře. Za tento zápas jsem na holky hrdý, že zápas nevypustily a bojovaly až do konce.

BLACK ANGELS vs. Sokol Rudná - 0:6

Čtvrtý zápas dne. Už od začátku šlo vidět, že holky v předchozích zápasech nechaly všechno a do tohoto zápasu vstupovaly již značně unaveny. Nevedlo se nám nic, soupeř nás uběhal a zaslouženě vyhrál a my utrpěli první porážku letošní sezóny.

I přes prohru s domácím Sokolem je nutno poznamenat, že úvod letošní sezóny se nad očekávání povedl. Z odehraných 7 zápasů máme bilanci 4-2-1, o čemž se nám minulou sezonu ani nesnilo a jde vidět, že když holky poctivě trénují a poslouchají trenéry a rodiče, přináší to ovoce. Budeme se na vás těšit na dalším turnaji 12.11. v Unhošti.

Vaši trenéři