6124_DSC00269.jpg

Důležité informace ohledně tréninků a příspěvků

Na začátku nového roku jsme v situaci, kdy vláda vyhlásila 5. stupeň PES. Co to znamená pro nás a naše hráče? Opět jsme nuceni trénovat převážně formou online tréninků. Maximálně jsou povolené individuální tréninky po dvou, které jsou na individuální domluvě s trenéry dané kategorie. Pevně doufáme, že se situace co nejdříve zlepší, avšak v současné době to na rozvolňování opatření nevypadá. V případě uvolnění opatření budeme opět připraveni začít trénovat hned, jak to bude možné. O dalších změnách vás budeme včas informovat.

Děkujeme všem členům, kteří již zaplatili příspěvky, či alespoň jejich část. Pomáháte nám tak udržet fungování klubu, abychom se mohli i nadále starat o pohyb a zdraví vašich dětí. Pokud jste zaplatili polovinu příspěvků podle pokynů ze začátku sezóny, tak nemusíte zatím nic doplácet. Odsouváme datum splatnosti do 15.3., kdy snad budeme vědět více o tom, jak zbytek sezóny bude probíhat. Členy, kteří ještě nezaplatili za první pololetí, prosíme, aby tak učinili. Děkujeme za důvěru a podporu také všem členům, kteří zaplatili příspěvky na celý rok. Pokud by se sezóna nedohrála a ani nebylo možné odtrénovat dostatečný počet tréninkových jednotek, bude vám část příspěvků kompenzována.

V současné době připravujeme pro všechny naše členy nové tréninkové programy. Zároveň vymýšlíme nové klubové aktivity, které mají za cíl udržet děti v pohybu i v této době a pomoci tak rodičům zabavit děti a dopřát jim zdravé, ale zároveň zábavné aktivity.

Termíny soustředění a příměstských kempů prozatím platí. Brzy spustíme předběžné přihlášky a zveřejníme další informace Termíny jsou následující:

12.-16. června - 1. prázdninový kemp

7.-14. srpna - 1. termín soustředění

14. - 21. srpna - 2. termín soustředění

23. - 27. srpna - 2. prázdninový kemp