410_20230322_235500.jpeg

Hopsa hejsa do Kralup

Sobotní cesta nás svedla do Kralup, kde čekal naše holky z přípravky další ligový turnaj. Jsme velmi rádi, že se turnajů účastní i naše nové akvizice, které florbal evidentně velmi chytil. Našimi soupeři byli postupně domácí Kralupy Wolves, BUTCHIS – Red, ACEMA Sparta Praha Blue, XPS Network Tatran Střešovice. Tak se pojďme podívat, jak se holkám dařilo.

BLACK ANGELS vs. Kralupy Wolves - 5:0K

Bohužel hned první zápas se neodehrál, kvůli nesložení domácího týmu (ve Středočeském kraji zrovna probíhaly jarní prázdniny), takže kontumační výhra pro nás. Ale, aby naše holky nezahálely zahrály jsem si s hrstkou domácích míchačku, která nám pomohla holky po ránu rozhýbat, což se nám pak hodilo v dalších zápasech.

BLACK ANGELS vs. BUTCHIS red - 3:0

Rozběhání a rozehrání z míchačky holky přenesly do prvního „ostrého“ zápasu toho dne. Čekal nás tým Butchis, v jehož řadách se objevilo také několik děvčat. Naše holky byly vystrašeny velkým počtem hráčů a hráček soupeře, ale uklidnili jsme je tím, ať na množství nehledí a hrají si svoji hru. Ta na soupeře velmi dobře fungovala. Všechny holky běhaly a bojovaly o míček, tak jak jsme si před zápasem řekli a odměnou jim byl konečný výsledek utkání a úsměv na jejich tvářích.

BLACK ANGELS vs. ACEMA Sparta Praha Blue - 3:3

Soupeř z kategorie náročnějších. Kluci ze Sparty jsou velmi běhaví a houževnatí, ale stejné jsou i naše bojovnice z Bleků. Zápas, který nabídl i mnoho nevyužitých šancí z naší strany (a že jich bylo), skončil remízou, která byla pro oba týmy spravedlivá.

BLACK ANGELS vs. XPS Network Tatran Střešovice - 2:4

Nejtěžší soupeř dnešního dne. Na našich holkách se již projevila únava z předchozích utkání, kde na hřišti opravdu nechávaly všechno. Tatran byl bohužel průbojnější a dokázal trestat naše chyby, které se objevily. Ale všechno zlé je k něčemu dobré, víme na čem přidat v tréninku, kde jsou naše slabiny.

Celkově jsme na turnaji skončili na krásném 2. místě. V minulém turnaji na místě třetím - je vidět, že tento koš nám sedí, jak zkušenějším hráčkám, tak i holkám, které jsou s námi kratší dobu, kdy zápasy výborně slouží k jejich rozehrání.

Děkujeme za podporu rodičům a budeme se těšit 12.3. na Barrandově při dalším turnaji.

Vaši trenéři