507_20231023_161253.jpg

Kluci 2013 nestačili na nejlepší soupeře

V neděli 15.10. v brzkých ranních hodinách vyrazily elévové 2013 Black do Mladé Boleslavi odehrát svůj druhý turnaj v téhle sezoně. Jak se jim dařilo, si můžete přečíst níže.

BA 2013 vs. Předvýběr.CZ Florbal MB Black- 0:6

Hned na začátku náš čekal nejsilnější soupeř, a to domácí tým Mladá Boleslav. Už z minulosti víme, že s ním hrát vyrovnaně umíme a můžeme, ale musíme do toho dát maximální úsilí. Bohužel kluci asi byli ještě v posteli a soupeř nás ve všem přehrával. Když už jsme se k něčemu dostali, tak jsme nebyli schopni trefit branku. Zasloužená prohra 0:6.

BA 2013 vs. Tatran Střešovice - 6:8

V druhém zápase nás čekal další těžký soupeř, a to Tatran Střešovice. I když jsme chvíli vedli, tak nás Tatran opět přehrával, a to převážně v pohybu a situacích 1 na 1. Když k tomu připočteme jejích přesnou střelbu, tak to s námi nevypadalo moc dobře. Naštěstí se nám probudili střelci a soupeře jsme tím trápili. Ani probuzeni střelců však nestačilo a spravedlivě prohráváme 6:8.

BA 2013 vs. ACEMA Sparta Praha WHITE - 8:5

Ve třetím zápase nás čekala Sparta, která své předchozí zápasy taky prohrála, tak to byl boj o první výhru na turnaji. Do zápasu jsme vstoupili dobře, rychle jsme vedli o dvě branky. Vypadalo to s námi dobře. Bohužel naše bránění bylo celý turnaj lehkomyslné, díky čemuž se Sparta zase dostala zbytečně do hry. V druhé půlce jsme naštěstí zvládli odskočit na vyšší rozdíl a zápas v klidu dovést do vítězného konce 8:5.

BA 2013 vs. FAT PIPE Florbal Chodov - 8:4

Jako poslední nás čekal Chodov a byl to souboj o 3. místo v tabulce. Tenhle zápas byl asi herně nejlepší a konečně byly vidět i nějaké hezké akce a přechody na 1 na 1. V první polovině se ještě Chodov držel a hra byla vyrovnaná. V druhé půlce jsme i díky rotaci sestavy vzali otěže do svých rukou a zaslouženě vyhráli 8:4.

Závěrem bych chtěl všem poděkovat, a říct že příště budeme zase o něco lepší.

Jakub Hlaváček