Kluci 2013 white odehráli další zápasy

První listopadovou neděli bojovali Elévové 2013 BA – White o body na ligovém turnaji, tentokrát ve Sportovní hale v Hořovicích. Čekaly je 4 důležité zápasy.

BA 2013 White vs. ACEMA Sparta Praha Blue - 3:7

Plni sil a odhodlání nastoupili v prvním utkání proti týmu ACEMA Sparta Praha Blue. Prvních pět minut zápasu bylo vyplněno vzájemným oťukáváním a vyčkáváním. Utkání nakonec otevřeli BA a ujali se v šesté minutě vedení. Po vstřelené brance jakoby Bleci přestali hrát a soupeř zápas otočil a v 19. minutě již vedl o šest branek. Dvěma slepenými góly během 20 sekund se Blekům podařilo snížit na konečných 3:7.

BA 2013 White vs. T.B.C. Králův Dvůr - 6:7

Očima diváka byl jistě nejhezčí druhý zápas – proti týmu T.B.C. Králův Dvůr. Zápas byl velmi vyrovnaný, a byť BA vedli pouze 3 minuty a poté už jen dotahovali, mohli odcházet do šaten s hlavou vztyčenou. Na hřišti nechali srdce a skvělými zákroky Tobyho a kombinační hrou zejména první lajny se soupeřem drželi krok do poslední minuty. Výsledek 6:7.

BA 2013 White vs. FbC Red Dragons Hořovice Arrax - 2:12

Třetí zápas ovládl jednoznačně tým domácích - FbC Red Dragons Hořovice Arrax a deklasovali Černé Anděly 12:2. V zápase toho moc nevycházelo a když už jsme se dostali do šance, tak jsme nezvládli trefit branku.

BA 2013 White vs. FbŠ Bohemians Praha 4 Bílí - 6:4

Posledním soupeřem Bleků v rámci nedělního turnaje byl pražský klub FbŠ Bohemians Praha – bílí. Bleci předvedli
týmový výkon – dobře se vraceli, zlepšili pohyb bez míčku a díky náběhům a krásným střelám rozhodli utkání ve svůj prospěch v poměru 6:4.

Konečná výhra kluků zvedla náladu, tak i ta cesta domů nebyla lítostivá. Z tribuny byl druhý zápas jednoznačně TOP!