602_20240704_003000.jpg

Mladší a starší žáci na turnaji v Brně

V pět v Dejvicích, v Brně před šestou, to stěží … a tím spíš, když člověk vyjíždí z Letňan. Myslím tím spíš jako spíš, ne spíš jako spíš, jestli mi teda jako rozumíte? No nic, tak jsme došli nazdar Brno! Není čas ztrácet čas a tak šup rovnou na halu a to na dva způsoby. Protože dnes ve čtvrtek nejsem ještě bohužel v Brně přítomen, budu do článku přijímat takzvaně podobojí, tedy oficiální online a mnohem lepší ten náš z pera, totiž samozřejmě z klávesnice komentátorského dua Zárubová-Bohatá.

BA Strži vs. Sokol Brno I EMKOCase GulliversBlack     1:3

Začátek byl tak nějak klasicky z naší strany nervózní, ale aspoň dle hydrometerologickéhozpravodajství, které ke kvalitnímu komentování z haly patří, byl aspoň vzduch příjemný. Postupně jsme se do hry rovnali, ale jak hlásí Zárubová, nějak to pořád není ono, a proto šel soupeř těsně před koncem první poloviny do vedení. Přestože sestava i složení lajn bylo klasické, působili jsme nesehraně a druhá branka z kraje druhé části vlila soupeři sílu do žil. Když se po druhé obdržené brance Zárubová na několik minut odmlčela, nevěštilo její no comment nic dobrého. O to větší byla radost, když komentář znovu ožil a hlásil snížení na 1:2. To bohužel netrvalo dlouho a duo nabil a Zbořil, tedy abychom byli přesní Zbořil a Skalický, nám zbořili naděje na obrat. Takže na úvod turnaje jsme si připsali prohru s domácími a budeme muset zabrat.

BA Mlži vs. Panthers Praha​    5:1

Když pominu, že vycházející hvězda málem zhasla, ještě než dojela do Brna a musela by odehrát první zápasy asi v pyžamu, protože dresy zůstaly úhledně složené na poličce, o to víc mě těší, že jsem s nimi nespěchal na autobus zbytečně, neboť ve čtvrté minutě otevřel tento dres skóre zápasu a tím i pro nás celého turnaje. Druhou polovinu jsme začali dobře, tedy aspoň si to myslím. Opravňuje mě k tomu gól Vojty na 2:0 po 41 vteřinách. Nebudu chválou šetřit, troufám si říct, že jsme byli po zbytek zápasu lepší, což za mě jasně dokazuje konečný výsledek, který až v závěru soupeř korigoval čestným úspěchem. 

Obě souběžně hraná utkání se vyvíjela dlouhou dobu stejně, jen s tím rozdílem, že u Stržů se výsledek zrcadlově otočil. Teprve druhá polovina druhého poločasu odklonila oba zápasy do opačných směrů. Tak uvidíme, co přinesou ty podvečerní….

BA Strži vs. FBŠ Slavia Plzeň     2:2

Dobrou chuť, pokud právě obědváte, stačil jsem si pomyslet a zatím co jsem se pohodlně usadil do křesla a na klávesnici rozložil krabici s pizzou, hlásí se Zárubová, že v Brně už to sviští. Slavia v bílém, my v černém a ve druhé minutě vedeme. Bohužel brzy na to je srovnáno a tak skončila první půlka. Se špatnou mírou v oku jsme nastoupili do druhé části a šli za nedodržení vzdálenosti ven. V přesilovce se Plzeň ujala vedení, které jí vydrželo jen 20 vteřin a bylo opět srovnáno. Když nám nepomohla ani početní výhoda k otočení stavu, dělily se body, jak jinak, než rovným dílem.

BA Mlži vs. FBC Česká Lípa     4:2

Těžko odvozovat z online průběh zápasu, ledaže bych měl jednu z koulí křišťálovou, ale ve druhé minutě jsme si zahráli přesilovku, byť bez gólového efektu. Toho jsme se dočkali až v jedenácté minutě, kam se podle online vešla i vyrovnávací trefa Lípy a to tři vteřiny, po naší. Hmm, asi střílel hráč přímo z buly. Každopádně v druhé části jsme šli na trestnou a to v páté a osmé minutě. To druhé vyloučení už nezůstalo bez potrestání. Prohrávali jsme, ale jen chvíli a po minutě bylo srovnáno. V posledních třech minutách jsme soupeře udolali dvěma trefami. Přestože jsme ještě v závěru vyfasovali trest do konce utkání za hrubost. Na výsledku se nic neměnilo. Jen mi není jasné, co se na hřišti proboha dělo … To jsem si později zjistil. Nebudeme to rozmazávat, ale Jak by řekl komisař Ledvinka, detektivu Carterovi. Vědí, mistr Carter, my se tady neboxujeme, my se fackujeme. Nedá se nic dělat, bylo to zbytečné a budeme v příštím zápase o hříšníka chudší.

První hrací den končí a bilance je různá, bohužel Strži jsou dnes bez vítězství, ale Mlži si drží neporazitelnost. Tak se nechme překvapit, co přinese pátek. Každopádně bledě závidím těm, co jsou už na místě, tak na zdraví …

Je pátek a budík zvoní v 4:45, je to nekřesťanský čas, ale abychom unikli nástrahám D1, nedá se svítit, rozkaz zněl jasně, řiť se do Brna! Myslím tím řiť jako řiť, ne řiť jako řiť. A tak se řítím a rovnou na zápas Mlžů…

BA Mlži vs. Orel Vyškov     3:5

Vzápětí po buly jsme měli tři tutovky, ale bez gólové radosti. Od té chvíle se na soupeře sypala jedna akce za druhou. Vyškov však odolával a co neměl gólman, vyrazil mistr plexi. Nakonec jsme se vedení dočkali. Bylo však bohužel tak hubené, že ho Vyškov rychle smazal a navíc nám odskočil. Srovnání přinesla naše početní výhoda, ale po sérii vyloučení jsme znovu prohrávali. Když se nám nepovedlo proměnit nájezd, vydržel tento stav do konce poločasu. Jedinou změnu přinesla druhá půlka ve výměně gólmana na naší straně. Jinak jsme byli stále lepší, ale vázla produktivita. V samém závěru se strhla gólová nadílka, ze které ale vyšel obdarovanější soupeř. Přestože jsme byli florbalovější, uspěl Vyškovský beton a kombinační florbal plakal. Soupeři vyhovovala malá hala a na malém prostoru dobře betonoval a my marně hledali recept na cestu balónků do brány. No nic, jedeme dál. První prohra v turnaji je jen takovým ty, ty, ty a věřím, že si z toho vezmeme ponaučení.

BA Strži vs. Snipers Šamorín     3:1

Toto souběžně hrané utkání sleduji v komentáři Zárubové a přemýšlím, kde vlastně Šamorín je? Ale z přemýšlení mě vytrhuje její komentář, kde píše. Zahazujeme hned první šanci. A teď trochu šavlovačka. A mě napadá, aby sa kluci nezachovali jako správný zbojník a nenechali v krčme zatnutúsekerku a pred krčmou, odhoděnú šavličku…. pojďme raději odhodit chmury. Zárubová pokračuje, že soupeř by měl být slabší, tak uvidime. Sice to prý chvílemi připomínalo naší přesilovku, ale zakončení, tedy to přesné, jakoby se vytratilo. Tak jsme dojeli na fatální chybu v obraně a soupeř vedl. To nás malinko vyvedlo z míry a potřebovali jsme se sebrat. K tomu nám pomohla pauza před závěrečným dějstvím a v něm už jsme se dokázali prosadit i přes prešovský beton, který si chalani ze Šamorína vzali za svůj a třemi zásahy jsme rozhodli o našem vítězství. Zárubová ještě na závěr vyzpovídala naše hráče, a byť to tak nemuselo z tribuny vypadat, byli údajně s předvedenou hrou vcelku spokojeni. No, tak dobře vy…

BA Strži vs. Tatran Střešovice Red     4:4

Začali jsme aktivně, ale větší šance z toho nebyla a na gól jsme museli čekat. Kdo si počká, ten se dočká, říká stará pravda, ale proč musel skončit v naší síti?. Když jsme obdrželi druhý, začal nám trochu zvonit budíček, na ten jsme slyšeli a do půlky snížili. Druhá polovina zápasu přinesla srovnání a zdálo se, že už budeme lepší. Zůstalo však u náznaku, který jsme nedokázali dotáhnout, a opak byl bohužel pravdou. Dvě přesné trefy, a soupeř nám opět odskočil. Marně jsme branku soupeře dobývali, zaklínali, ale nic se nedařilo. Až v závěru jsme našli skulinku a do posledních šestnácti vteřin vtěsnali dvě branky, které znamenaly remízu. Předvedli jsme však hodně málo z toho, co umíme, no vlastně nepředvedli jsme v podstatě nic. Musím konstatovat, že jsme jako vyměnění. Chybí nám rychlost, lehkost, přesnost, nápad, vlastně úplně všechno. Asi si to necháváme na play off.

Souběžně Mlže sleduji online na displeji svého telefonu...

BA Mlži vs. FBK Humenné     2:2

Samozřejmě nevím, jak vypadal zápas naživo, ale z online to vypadalo celkem jednoznačně, jako, že si jdeme za vítězstvím. Tedy aspoň do stavu 2:0 Pak kluci z východu srovnali a já jen hypnotizoval skóre na displeji, aby se nepohlo na špatné straně. Jestli to pomohlo, netuším, ale nepohlo se vůbec a remíza vydržela až do závěrečné sirény.

FYI, BA má dnes odehráno a čeká nás už jen v EFI IPA, ALE ATD. Nikdo z nás však netušil, co na nás čeká při průtrži mračen. Ta nás uvěznila v EFi a WC bylo ASAP nepřístupné pro TMU a VODU, jak modří dobře vědí …

Těžké sobotní ráno a to nejen florbalové, ale to především, protože startuje první předkolo play off. 

BA Strži vs. FBŠ Slavia Plzeň     5:3

Na ranní zápas to bylo z naší strany skvělé. V první půlce jsme soupeři nedovolili v podstatě nic. Hráli jsme v klidu na balónku a po klidném sebevědomém výkonu měli na své straně v poločase dvoubrankové vedení. Přestože jsme druhou část začali tak jak jsme skončili tu první. Dostali jsme soupeře náhodným odrazem do hry a po zbytečné ztrátě i k srovnání. A tak jsme museli zapnout, a zapli! Hned z buly jsme si vzali vedení zpět a hned z té další vrátili rozdíl tam, kde mu to slušelo nejvíc. V závěru soupeř opět s notnou dávkou štěstí snížil. Zase jsme měli pocit, že to stačí, ale to je takovej omyl…. Ale o vítězství jsme se nenechali připravit, pojistili ho střelou do prázdné branky, když soupeř zkoušel štěstí v šesti a posunuli se tak v play off dál.

BA Mlži vs. 1.FBC Sokol Husovice     22:0

Od začátku jsme šli soupeře pořádně zmáčknout a klasicky trvalo několik šancí než si vše sedlo a padlo to do branky. Padlo, padalo, ale kdyby padalo ještě mnohem víc, nikdo by se nemohl divit. Přesto byla polovina zápasu výsledkové víc než jednoznačná. Soupeř v ní navíc vyslal jen tři střely na bránu. Soupeře mi bylo až líto, kluci, řekl bych ze školního kroužku, neměli vůbec žádnou šanci a vypadalo to jako by se mezi smečku rozdivočelých hladových vlků připletla malá kůzlátka a ani nestačila říct, že maminka má jemnější hlásek, ono by to bylo stejně jedno, takový to byl masakr. Přesto zápas nezabalili a makali až do hořkého konce a za to jim patří uznání.

Druhé předkolo play off a budeme to mít na obě strany stejné, oba naše týmy čeká Hodonín.

BA Strži vs. ŠSK Očov Hodonín     4:0

Byl to playoff boj, v němž jsme soupeře dobrou obrannou hrou drželi na uzdě a směrem dopředu ohrožovali nebezpečně jeho bránu. Útočné snažení přineslo ovoce až v poslední pětiminutovce první poloviny, kdy jsme vstřelili vedoucí branku. Oslabení v úplném závěru, které se částečně přelilo i do druhé půlky, jsme odehráli výborně a mohli se po jeho skončení do soupeře opět zakousnout. Průběžné vedení dva nula jsme ještě před koncem pojistili ze hry a konečnou podobu mu dali při Hodonínském power play. Po výborném koncentrovaném výkonu hodném play off jsme postoupili do osmifinále.

BA Mlži vs. ŠSK Očov Hodonín     11:4

Začátek vyšel Hodonínu a po vyhrané buly jsme chvíli tahali za kratší konec. Rychle jsme se ale do zápasu dostali a šli do vedení. To mělo už podobu dvou branek, jenže dvě minuty před koncem nám soupeř vypadl z kolotoče, který jsme mu na několik posledních minut pronajali, a z brejku snížil. Držel se tak v kontaktu a jedno brankové vedení jasně říkalo, že není nic rozhodnuto. Druhá půlka pokračovala naší útočnou převahou, my pálili šanci za šancí a občas se blýskl neskutečným zákrokem také gólman soupeře. Nakonec jsme míček za jeho záda dostali, ale opět netrvalo dlouho a soupeř do toho majznul a měli jsme ho tam taky. Byla to bitva a po našem fatálním nedostoupení bylo srovnáno. Nijak jsme nezmatkovali a hráli pořád naší hru a to bylo klíčové. Dvěma slepenými góly osm minut před koncem, jsme soupeře donutili vzít si timeout a hned po něm asi definitivně zlomili jeho snahu o obrat, protože v závěrečných minutách jsme ještě soupeři na cestu domů přibalili pořádnou výslužku,a  po jednoznačném vítězství postoupili také Mlži do osmifinále.

Je to dlouhý den a než si bude moci celá BA Familyodpočinout a třeba si i zabékat tu dnešní “V Hodoníně za vojáka, mňa bráli.. “ si opět musíme střihnout kam se pojede. Nakonec vyrážíme na Mlže. Strže budeme mít jen v oficiální online verzi, protože Zárubová už nemá kapacitu, škoda, ale nevadí a držíme palce na dálku…

BA Mlži vs. Kanonýři Kladno     4:2

V poslední době jsme se s Kladnem potkali hned dvakrát. Bylo to jednou tak a podruhé jinak a to jinak bylo z naší strany opravdu parádní. A tak jsme k tomu přistoupili i nyní. Úvod zápasu patří nám, šance jsme si vytvářeli, ale ke gólu bylo přeci jen ještě daleko. Zatrnulo nám, když jsme se nechali dvakrát po sobě vyloučit. Naštěstí stav pět na tři trval jen krátce a byl sehrán tak dobře, že na funkci rostlináře to nemělo vliv a na skóre už vůbec ne. Hráli jsme dobře a čekali, kdy se konečně dočkáme. Dočkali jsme se, a šli zaslouženě do vedení. To však trvalo jen krátce a začínalo se opět od znovu jen za stavu 1:1. S ním se začalo i v polovině druhé. Museli jsme přestát další oslabení, podruhé v zápase jsme se poslali ven za příliš mnoho hráčů na hřišti, prostě do pěti nám dnes jde počítat nějak ztuha. Naopak oslabení nám jde dobře a hráli jsme ho velmi aktivně. Tak aktivně, že nás soupeř na trestné lavici doplnil a ve hře čtyři na čtyři jsme dali vedoucí branku a v pokračující naší přesilovce jsme se trefili znovu. Když se soupeř taky prosadil, zdálo se, že posledních sedm minut bude hodně těžkých, ale z naší strany zaznělo rozhodné ne a po dělovce pod víko jsme měli dvou gólové vedení zpět. To jsme i přes závěrečné vyloučení a soupeřovu hru v šesti s přehledem dotáhli k vítězství a zároveň do čtvrtfinále.

BA Strži vs. T.K.S. Trutnov     9:4

Naprosto samozřejmě jsme na soupeře nastoupili a už po první půlce mohlo být po zápase. Druhá půlka to jen potvrzovala, jenže jen do své poloviny. Za stavu kdy na tabuli svítil “kanár” jsme nechali soupeře nadechnout po dvou slepených brankách. Pak jsme z toho udělali ping pong a zbytečně tak zkazili dobrou náladu střídajícímu Prochymu, který na druhou půlku šel do brány. Poslední slovo patřilo nám a stanovilo tak jasný výsledek, který ale mohl být ještě jasnější, ale na to se naštěstí historie neptá a jestli jsme ušetřili nějaké síly na zítra, tak pardon, jako bych nic neřekl.

Neděle a jsme stále ve hře s oběma týmy, takže super, i když nás všechny čeká další brzké vstávání…

BA Strži vs. Snipers Bratislava     4:3

Soupeř nám velice dobře známý. Minimálně dvakrát jsme s ním hráli a prohráli. Herní projev sice nic moc, dobrá střelba z delší vzdálenosti a brejkovésituace. Nic extra, ale za zády mají chalanifantastickou gólmanku. To ona stála vždy za naším neúspěchem. Tentokrát bylo, aspoň se tak zdálo, vše jinak. Neuběhla ani minuta, Táďa poslal dlouhý výhoz a kromě změny skóre se řešilo i číslo brankáře pro zápis asistence. Běžela desátá minuta a naše vedení mělo podobu 2:0 a zároveň našeho drobného uspokojení. Proto přišel o čtyři minuty později do deseti vteřin ukrytý budíček, v němž bylo srovnáno. A než čas první půle vypršel, viděli jsme ještě po jednom gólu na každé straně. Druhá polovina znamenala opět naše vedení, ale navýšit ho se nám přes řadu stoprocentních šancí nepovedlo. Gólmanka předváděla občas opravdové nesmysly. Na našem vedení nezměnil nic ani timeout. soupeře v závěru. Zkušeně jsme poslední minuty odehráli a máme jistotu placky z Brna!

BA Mlži vs. Fbc Panthers Liberec     6:1

Od úvodního hvizdu jsme byli při chuti a odvážně jsme hráli svojí hru, díky které jsme drželi soupeře na uzdě. V přesilovce jsme sice ještě gól nevstřelili, ale nedlouho na to jsme se už  radovali. Soupeř celkem záhy dostal možnost srovnat z nařízeného trestného střílení, ale nedal a tak jsme za chvíli vedli 2:0. Účet první poloviny uzavřel soupeř v rozhodčím dost přísně odpískané přesilovce za špatné střídání. Bylo to tedy 2:1 a čekala nás ještě jedna polovina tuhého boje, ve kterém jsme měli florbalově navrch. A to jsme soupeři postupně jasně dokazovali s každou další vstřelenou brankou. Přestože časomíra měla ještě odpočítat pět minut, zdála se nám hodina jako nekonečná, když pak odbila pátáá. A to nebylo všechno, soupeř dostal na cestu ještě jeden pozdrav a my si jdeme pro nějakou medaily, to je teď už jasné!

Jaký kov to bude, rozuzlí obě semifinále, takže pojďte dál a nezouvejte se, jste vítáni… 

BA Strži vs  Panthers Praha     1:3

Do zápasu už nastupujeme bez nemocí skoleného Kostěje a úvod nám vůbec nesedl. Hned z první akce jsme inkasovali. Naštěstí nás to nesrazilo na kolena a hru jsme drželi vyrovnanou. Vyrovnání jsme se dočkali v přesilovce za brutální faul, po kterém se Vojta ocitl mezi pořadateli, ovšem bez potřebné akreditace. Naopak akreditaci na 2+2 si vysloužil hráč soupeře. Za mě to bylo spíš na doživotí, do konce života. Skvělého týmového ducha a bojovnost bych demonstroval na Vojtovi, který pronesl jako první větu po otřesu a okamžité kontrole zdravotníkem “ Dobrý, já chci hrát …” Vyrovnaný stav jsme drželi až do druhého poločasu. Až pak se projevila absence Kostěje a jeden zápas v nohách navíc, což soupeř dvěma góly využil a rozhodl o tom, že už se o lepší kov než bronz nepopereme, ale i tak je to skvělý úspěch. Bravóó

BA Mlži vs  FbC Skuteč     5:4

Půlku jsme vyhráli jednoznačně 3:0 a v dominantním výkonu jsme pokračovali i nadále. Skuteč sice snížila, ale my hned odpověděli. Jenže pak se trefila dvakrát a bylo po náskoku a přetahovaná byla na světě. K tomu přesilovka, timeout na jedné straně, na druhé straně, hra v šesti, to byly přísady do ostrého menu závěrečných minut a slabší povahy, mohly se shánět po smetaně na zjemnění. Ale všechno dobře dopadlo, těsné vedení jsme udrželi  a ani malé hřiště, kde bylo za brankou místa jako v hodinkách, ani soupeřův anti florbal neslavil úspěch. Takže přátelé, konstatuji, že z Brna jedeme nejhůř stříbrní….

Je tu finále a na řeči není čas ani chuť, napětí stoupá a my s ním, protože zazní státní hymna …

BA Mlži vs. 1.SC Tempish Vítkovice     4:6

Hned jak doznělo kde domov můj, začalo sa nad Brnem blýskat. Blesk sjel do naši branky, a další přišel znovu do minuty. Z prvotní eufórie jsme tedy rychle vystřízlivěli a po pěti minutách se začali vracet do zápasu, opticky trochu vyrovnali hru a snížili skóre. Od té doby to bylo vyrovnané a skóre se posouvalo pravidelně v těsných časových intervalech na obou stranách a to až do sirény půlící tohle finále. Scénář druhé poloviny zdálo se, že bude vypadat stejně, ale poté co Vítky dali gól, ten náš v těsném závěsu nepřišel a tak se soupeř utrhl do tří brankového rozdílu. Ten byl sice vzápětí snížen zpět na dvě branky, ale ani závěrečný několik minut trvající mohutný tlak, kdy jsme soupeře poprvé v zápase výrazně přehrávali, ani timeout a hra v šesti další branku nepřinesla a museli jsme se spokojit s “jen stříbrnou medailí”. Možná to bude znít neskromně, protože kdo by před turnajem nebral takový úspěch, ale po tom, co kluci opakovaně v tomhle dlouhém turnaji předvedli, je třeba říci, jenom stříbro a není žádnou hanbou, že zde v Brně a takové chvíli uroní chlapy slzy jako florbalové míčky. Tak to ve sportu chodí, vyhrát může jen jeden a dnes jsme to bohužel nebyli my, protože soupeř byl produktivnější, ale stejně to kluci byla super jízda! 

Jak dnes správně tušíte, trenéři slovo nedostanou, páč je to už teď strašně dlouhé a vzhledem k tomu, že mám s vydáním zpoždění, hrozí, že než tenhle Romičův Florbal a mír dočtete, padne na PragueGames úvodní buly. A tak obrovský úspěch zhodnotím stručně, jak je mi to vlastní, jen já. K pochopení všeho se musím vrátit do historie a vzpomenout na začátky cest do Brna. Letos jsem byl v Brně s klukama po osmé, nikdy si tu možnost neodpustím. Brno Open Game považuji po PragueGames za druhý nejtěžší turnaj a s tím jde i ruku v ruce, že se za celou tu dobu nepovedlo ani 2009 ani 2011 (ty jsou v Brně teprve po třetí) přivést odtud placku, která tady visí hodně vysoko. Je pravda, že dnes už jsou ročníky spojené a například 2012 dva úspěchy z Brna mají, ale to jen na okraj. O to cennější je, že letos se to povedlo oběma týmům. U Stržů tomu možná napomohl průběh základní skupiny, kde výkony zůstali za očekávání, ale to je ono, turnaj je náročný a dlouhý a je třeba, aby výkon gradoval. V podstatě vždy jsme skupinu odehráli výborně a přitom zpáteční lístky se rozdávaly většinou už v osmifinále. Mlži měli výkon ve skupině výrazně jednoznačnější, ale políček v podobě prohry s Vyškovem a remízy proti Humenému, jim ukázal, že cestou na vrchol je třeba ještě přidat. Oba týmy pak v play off předvedli bojovný výkon, a proto to po zásluze cinkalo. V kontextu celého roku, se musím zastavit u Mlžů, ti prokazují svou kvalitu, a že jsou turnajový tým. Z každého turnaje, na který vyrazili, přivezli placku a to není jen tak samo sebou. Samozřejmě za tím stojí chuť kluků makat a vyhrávat a taky samozřejmě trenérský tým, kterému patří velký dík.

No a nakonec k tomu ještě musím dodat, že i rodiče z obou týmů, předvedli v Brně velmi kvalitní výkon, ať už na tribuně, kde fandili nebo na pozápasových teoretických přípravách, které hodně protáhli, a za svůj výkon by si nějakou tu placku bezesporu taky zasloužili, ale to by bylo na zvláštní článek a to už nikdo z Vás, kteří se prokousali až sem, určitě nechce. Takže díky Bleci všem, hráčům, trenérům i rodičům. Brno je zlatá loď a šalina není družina. My si jednou i to zlato odtud odvezeme. Bleci čůůůůs a brzy na Prague Games!

DYCKY BLACK!

Romič