437_20230515_090622.jpg

Naše týmy jedou do Švédska

Už ve čtvrtek začíná turnaj ve švédském Göteborgu. Nově se na Göteborg Cupu představí také týmy Black Angels. Do boje vyslal klub tři družstva –⁠ jedno složené z ročníků 2011 a 2012, druhé z hráčů narozených roku 2010 a nejstarším týmem bude kategorie starších žáků.

Ve středu vyjede z Letňan bus s našimi hráči na sever směr Göteborg. Tentokrát ne na slavný Gothia Cup, který se hraje na přelomu roku, ale na Göteborg Cup. Black Angels se tohoto turnaje zúčastní poprvé v historii. O zápasy proti Švédským týmům nebude nouze, protože v našich kategoriích jsme jako jediní z ciziny. Naši hráči tak získají zkušenosti se zahraničním florbalem a dostanou možnost se poměřit se smetánkou florbalu. Na starší žáky například čeká třeba slavné Pixbo Wallenstam, proti kterému se utkají v pátek v 19:45.

První zápasy začínají ve čtvrtek v 18:30, konkrétně starších žáků, kteří svou cestu odstartují proti IBF Älvstranden. To bude to také jediné utkání, které Bleky čeká první hrací den. Nazítří vstoupí do turnaje tým 2011 a 2012 a až v sobotu zahájí turnaj hráči kategorie 2010.

Ve volném čase bude připraven pro hráče doprovodný program, kteří mají v rukách naši trenéři. O zábavu tedy nebude nouze. 

Výsledky můžete sledovat na webové stránce https://goteborgcupinnebandy.c...