Poslední ligový turnaj týmu 2012

Dne 6.4.2024 se odehrál důležitý turnaj pro Black Angels 2012, protože to byl jejich poslední ligový turnaj v této sezóně a zároveň i jejich poslední ligový turnaj s trenéry Kolínem a Kubou.

Black Angels vs. Tatran Střešovice - 5:2

Zajímavá atmosféra začala už před zápasem. Vašek Beránek se totiž vsadil s Kolínem, že pokud Bleci vyhrají celý turnaj, Kolín a další trenéři s nimi zatančí taneček na Instagram. V tomto zápalu Bleci vstoupili do zápasu s překvapivými góly hned na začátku. Tatran se ani nestihnul vzpamatovat a už to bylo 2:0. Tatran snížil skóre na 2:1, ale Bleci opět odskočili několika góly na 5:1. Tatran nakonec pouze snížil na konečných 5:2. Kluci měli z vítězství o to větší radost, protože se těšili, jak uvidí trenéry tančit.

Black Angels vs. TJ Kobylisy - 7:2

Hned na začátku zápasu Bleci prohrávali 0:1. V týmu začala vládnout špatná nálada, ale právě ta Bleky vyburcovala k otočení zápasu, které odstartoval Eda, když úspěšně chytil nájezd. Ještě na konci 1. třetiny byl výsledek 1:1, ale po proslovu Auího kluci pochopili, že zápas ještě není prohraný a tak se jim podařilo po velkém odskoku vyhrát 7:2.

Black Angels vs. Butchis - 3:2

Tento zápas byl trochu jiný než ostatní. Blekům se sice ze začátku docela dařilo, ale potom nastal rychlý obrat Butchisu a už to bylo 2:2. Bleci udržovali tento výsledek až do 2. poloviny 2. půle, kdy dali gól z krásné kombinace a tím se dostali do vedení 3:2, které udrželi až do konce zápasu.

Black Angels vs. Bohemians Praha - 5:1

Tento zápas byl ze začátku hodně zkažený. Bleci vůbec nehráli svou hru a to se ukázalo i na skóre zápasu, které se hned změnilo na 0:1. Tohle skóre vydrželo ještě 9 minut do konce 1. půlky. O přestávce mezi 1. a 2. polovinou se však kluci rozhodli, že nechtějí trenérům zkazit jejich poslední ligový turnaj s nimi a tak díky plné hale rodičů nakonec porazili Bohemku 5:1. A taky, aby se dočkali výhry v sázce :-)

A co vítězný taneček?

Vítězný taneček ze sázky před turnajem se nakonec konal v šatně hned po týmové fotce se sestavou tanečníků: Jiří Kolínský, Jakub Hlaváček, Ondřej Auermüller, Václav Beránek, Maxmilián Blaško a Jáchym Jenyšta. Taneční číslo se jim povedlo hned na druhý pokus a můžete se na něj podívat na instagramu vasa.bery5.