408_20230322_232817.jpeg

Přípravky na Spartě

Další turnaj přípravek hostila Sparta ve své aréně na Barrandově. Přes četné nemoci, jsme byli rádi, že se nám podařilo nějak poskládat tým dohromady a mohli jsme tento turnaj odehrát. Pojďme se podívat, jak se nám dařilo.

BLACK ANGELS vs. ACEMA Sparta Praha Blue - 1:12

První zápas a hned nás čekal silný domácí tým. Jelikož jsme měli tým složený převážně z hráček, co teprve začínají, od zápasu jsem si slibovali zábavu a to, že se něčemu naučíme. Holky se snažily, rvaly se jako lvice, ale na zkušenějšího soupeře to bohužel nestačilo. Ale to nám vůbec nevadilo, holky si z tohoto zápasu odnesly mnoho zkušeností.

BLACK ANGELS vs. Kanonýři Kladno bílí - 0:15

Ve druhém zápase nás čekal jeden z týmů Kladna, které se na dnešním turnaji představily. Již od začátku zápasu šlo vidět, kdo bude na hřišti kralovat. Velmi zkušený a silný tým Kladna nenechal nikoho na pochybách, že si od začátku jde za vítězstvím. Naše holky, i přes srdnatý odpor, nedokázaly čelit neustálým útokům směřujícím k naší bráně. Ale i tak je pozitivní zprávou, že po konci zápasu nikdo nesmutnil a zápas jsme si opět užili v plné parádě.

BLACK ANGELS vs. Kanonýři Kladno červení - 9:5

Třetí dnešní zápas a poprvé jsme dnes ochutnali chuť výhry. Holky se po předchozích utkáních vzpamatovaly a do tohoto zápasu vlétly s chutí a elánem a od začátku si šly pro vítězství. K vidění byly vidět i pěkné florbalové momenty v podobě nahrávek, obrana již fungovala na plné obrátky. Toto všechno přispělo k výhře.

BLACK ANGELS vs. FbC Red Dragons Hořovice Balerio - 2:9

Poslední dnešní zápas byl poznamenán naší únavou, při malém počtu hráček. Naši soupeři byli všude dřív a využívali mezer v naší obraně. Holky už sotva pletly nohama, ale jejich výkon byl až do poslední chvíle velmi statečný.

V turnaji přípravek nám nejde o výsledky, ale o to, aby se děti sportovně rozvíjely a zkoušely si věci, které děláme na trénincích. Jsme proto velmi rádi, že holky florbal baví a mají velké nadšení pokračovat dál a velmi se těší na další turnaje.

Vaši trenéři