320_20221012_141225.jpeg

První turnaj přípravek

V sobotu 8.10. jsme se vypravili na Zahradní Město k prvnímu turnaji letošní sezóny. Měli jsme odehrát 4 zápasy, ale nakonec (kvůli odhlášení Kladna) jsme odehráli zápasy pouze tři. To ale holkám nijak neubralo na nadšení do zápasů. V tomto koši nám byli nalosováni tito soupeři – Kralupy Wolves, Tatran Střešovice a Wizards.

BLACK ANGELS vs. Kralupy Wolves - 7:0

Vstupujeme do prvního zápasu sezony a všichni doufáme, že v něm zúročíme zkušenosti, které jsme načerpali na letním soustředění v Poličce. A ono….. ANO. Holky hrály jako z partesu, nahrávka střídala nahrávku, střely byly opravdu prudké a v konečném výsledku nám to přineslo výhru. Perličkou na dortu je vychytaná první nula pro naši gólmanku Aličku.

BLACK ANGELS vs. XPS Network Tatran Střešovice - 3:2

Do druhého zápasu jdeme již uklidnění první výhrou. Předvedená skvělá hra pokračuje, ale trochu trneme, jestli nás nebudou mrzet nevyužité šance, kvůli kterým byl stav až skoro do samého konce 2:2. Nakonec se díky naší aktivitě přiklání štěstí na naši stranu a 20 sekund před koncem se nám podařilo vsítit vítězný gól.

BLACK ANGELS vs. Wizards DDM SO Praha 10 white - 4:4

Tento zápas se opět nesl v duchu nevyužívání našich příležitostí k navýšení skóre v náš prospěch. Možná se už projevila únava – těžko říct. Každopádně v tomto zápase, jsem si mohli vyzkoušet, že když se nedaří, tak se nedaří, ale remíza, je asi zasloužená.

Co říci závěrem? Děkujeme holkám za předvedený výkon, který možná i mnohé překvapil a rodičům za podporu.

Vaši trenéři Martin Okleštěk a Pavel Fryč