315_20221006_193019.jpeg

Sezóna 2012tek započala

Letošní sezóna bude pro kluky 2012 Black náročná, což ukázal hned první turnaj. Největší práci snad ale nebudeme mít s herním projevem, ale s nastavením hlavy, což je nedílná součást výkonu každého sportovce, ale i každého člověka v každodenním životě.

BA 2012 vs. Falcon - 10:3

Do prvního utkání proti Falconu kluci vlétli plní natěšení nastřílet soupeři co nejvíce branek, aby tak udělali na dálku radost Kubovi, který zde působil před přestupem do Bleků. Kluci byli opravdu při chuti, akorát občas pozapomněli na protiútoky soupeře. Zápas tak skončil za stavu 10:3.

BA 2012 vs. Chodov - 8:0

Druhé utkání proti Chodovu bylo o poznání odlišné. Z kluků vyprchal zápal do hry a do jisté míry jsme se v tomto ohledu trápili. Až v druhém poločase se kluci nastartovali a pomohli Tobíkovi udržet nulu, utkání tak nakonec skončilo 8:0. Po tomto duelu následovala v šatně velice plodná diskuse, do které se kluci aktivně zapojovali a musím jí tak hodnotit jako jednu z nejdůležitějších částí tohoto turnaje!

BA 2012 vs. Mladá Boleslav - 10:4

Soupeř z Mladé Boleslavi poskládaný převážně z kluků ročníku 2013 naskočil do kolotoče plný elánu a díky němu byl i toto pěkný florbalový zápas. Kluci už začali trochu překombinovávat akce a vymýšlet si a následně zkoušet si nové věci, což je v zápase jedině dobře. Utkání jsme nakonec vyhráli poměrem 10:4.

BA 2012 vs. Jesenice - 13:2

V posledním zápase nás čekal tým z Jesenice, který nám kromě herních dovedností nestačil ani v kondiční části a zápas tak postrádal náboj. To nakonec vedlo k několika výlevům na naší střídačce, které jsme si museli jasně vysvětlit, tudíž i toto střetnutí pro nás bylo velice přínosné.

Děkuji rodičům za podporu, klukům za nasazení a nyní se ukáže, jaký má náš tým charakter. Pevně věřím, že nepolevíme a i nadále na sobě budeme svědomitě pracovat a bavit se tímto skvělým sportem :-)

Bleci čůůůs!

Jirka Kolínský