351_20221201_182058.jpeg

Sobotní turnaj elévů 2012 WHITE

Elévové 2012 white se v sobotu 19.11. vydali do města Jaromíra Jágra. I přes první velké mrazy s tím spojené ledovky se podařilo naší posádce přijet do Kladna v pořádku. Tak jsme se mohli začít soustředit na hru. Bohužel nám na tomto turnaji chyběl náš stálý brankář Eda, proto ho musel zaskočit hráč z pole Matouš. I když Matouš chytal dobře, tak sám usoudil, že práce maskovaného muže není pro něj.

BLACK ANGELS 2012 WHITE vs. Kladno Bílí - 5:2

Hned na začátku náš čekal domácí celek. Začátek byl skvěly hned z první akce padl hned gól a od té doby jsme si udržovali vedení a do konce zápasu. Zápas jsme sice vyhráli, ale trápili jsme se kombinační hrou. To se bohužel později ukázalo, že nás to bude trápit celý turnaj.

BLACK ANGELS 2012 WHITE vs. Wizards Praha Orange - 5:3

Trápení v kombinaci dále pokračovalo. Kluci měli hlavy dole a přihrávali si skoro jen z úplné nouze. Tři čtvrtě zápasu jsme vždy dotahovali jednobrankový rozdíl. Vždy jsme srovnali a soupeř v brzké době zase odskočil. Cca 2 minuty před koncem za stavu 2:3 jsme měli standartní situaci. Toby využil nepřipravenosti soupeře včetně jejich brankáře a hned po přerušení napálil míček do branky a vyrovnal na 3:3, což odstartovalo drama. Soupeř si vybral oddechový čas a já přemýšlím, jak to postavit. Jestli vice útočně nebo obranně. Rozhodl jsem se pro první variantu a dávám dopředu střelce Matyho. Tento tah vyšel díky zmatku soupeře, kdy Maty získává míček a střílí branku. Pátou branku střílí do prázdné branky Toby a konečné skoré je 5:3 a slavíme vítězství.

BLACK ANGELS 2012 WHITE vs. Panthers Praha Black - 8:6

Ve třetím zápase se už konečně ukázalo, že mít hlavy dole a nezajímat se, co se děje na hřišti se nevyplácí. Minimálně 3 z 6 gólů jsme soupeři připravili my a on už měl lehkou práci míček doklepnout do branky. Když k tomu připočítáme další zbytečné chyby, tak z toho najednou bylo zbytečné drama. Naštěstí se klukům podařilo ještě zápas otočit a dovést ho do vítězného konce. Pevně jsem doufal, že se ze zápasu poučíme a do dalšího utkání půjdeme jinak.

BLACK ANGELS 2012 WHITE vs. Olymp Zeus - 2:5

V posledním zápase ve skupině nás čekal podle předchozích výsledků nejsilnější soupeř. Bohužel jsme se ještě nepoučili z chyb a stejné chyby jsme dál vesele opakovali. Neobsazovaní hráčů, chození do hráčů, slabá střelba a hlavně jsme měli oči upřené na zem, což nás stalo tento zápas. Soupeř naše chyby trestal a moc nás k ničemu nepouštěl.

Máme za sebou další vyrovnaný turnaj, který přinesl další zkušenosti a určitě nás opět o kousek posunul. Děkuji klukům za bojovnost a rodičům za podporu.

Bleci čůůůůůs!

Jakub Hlaváček