263_20220808_143202.jpeg

Soustředění Polička - den 1.

Hlásíme úspěšný příjezd na místo činu. Po prvním vydatném obědě a řádném odpočinku si už hráči omrkli haly a odpoledne již zahájili tréninkovou činnost.

Cesta z Prahy příliš hladká nebyla, problém nastal kvůli poruše na trakčním vedení. Spoj byl pro tyto okolnosti zrušen a dopravu jsme museli řešit po svém. Proto bychom ještě jednou rádi poděkovali rodičům za jejich spolupráci při dopravě našich sportovců na místo určení. Všem rodičům, kteří se jakkoliv angažovali, šlo do členské sekce info o případných kompenzací za pomoc při dopravě. Po chaotičtějším odjezdu se nakonec všichni dostali do Poličky a letošní soustředění může začít. Po již tradičně chaotickém zabydlování se naši svěřenci již těšili na oběd, pro dnešní den bylo na menu kuřecí maso s rýží.

Následoval odpolední klid, který většina využila ke hraní stolních her, ale našli se i tací, kteří si tzv. odpoledního šlofíka neodpustili. Po pauze následovala již odpolední část programu úvodního dne. Hráči si osahali místní povrch a mohli se pustit do trénování. Samozřejmě jako každý rok, první den se nic nepřehání, jde o postupné najíždění na celotýdenní tréninkový režim. Rozhodně by si nikdo nepřál, aby hned první den bylo nutné řešit nějaká zranění či podobné věci.

Každopádně se již všichni těšíme, co nám přinese zítřejší den. Na závěr bych rád zmínil, že se budeme snažit každý den Vás, rodiče informovat o tom, co se na soustředění děje, ať už to bude prostřednictvím reportů na webu, případně přes sociální sítě, které doporučujeme sledovat, aby Vám nic z letošního soustředění v Poličce neuniklo.

Ještě jednou všem moc děkujeme za pomoc při organizaci "hektičtějšího" odjezdu. Znovu se ukázalo, že si v BAFAMILY vzájemně pomáháme. Hráčům přeji hlavně hodně sil a pevné zdraví do dalších tréninků.

DYCKY BLACK!