266_20220809_220921.jpeg

Soustředění Polička - den 4.

Půlka prvního turnusu je za námi. Den po divoké bojovce se všichni opět pustili do tréninku. Díky hezkému počasí vyrazily 2 kategorie zregenerovat svá těla na místní koupaliště.

Úterní den nabídl slunné počasí, tudíž se naši Bleci vydali jak na koupaliště, tak jsme dnes hojně využili venkovních tréninků. Našim maskovaným se v hale věnoval brankář A-týmu Daniel Körber, který tak byl příjemným překvapením pro všechny naše účastníky, jelikož se Sigim strávili celé 2 dny. Samozřejmě nesměl chybět ani na koupališti, kde Dan neunikl pozornosti a všichni Bleci se ho snažili dostat do bazénu.

V rámci pokračujících tréninkových jednotek je vidět určitý posun u našich nejmladších, ale i těch starších, kteří se postupně rozehrávají na novou sezónu. I dnes nesmělo chybět poměření sil v rámci kategorií, úterní večer patřil klání kluci z 2013 proti holkám. Všichni si zápas užili a trenéři byli rádi, že hráči alespoň vybíjí nějakou energii.

Prozatím se vše obešlo bez větších zranění, čemuž napomáhá skvělá fyzioterapeutka Kačka Neradílková, která našim svěřencům věnuje fantastickou péči. Doufejme tedy, že zdraví všem pevně vydrží, a že si zbylé 4 dny naplno užijí jak hráči, tak i trenéři.

DYCKY BLACK!