600_20240613_103119.png

SUPERLIGOVÍ!

Tiskové prohlášení o nové spolupráci A týmu do sezony 2024/25.

Vážení členové, fanoušci a přátelé,

s radostí a nadšením Vám oznamujeme, že Black Angels a Sokoli Pardubice se rozhodli spojit své síly, aby vytvořili nový, silnější A - tým, který bude nejen konkurenceschopný, ale také plný odhodlání dosáhnout těch nejlepších výsledků v Livesport Superlize.

Toto rozhodnutí nebylo učiněno lehce. Pečlivě jsme zvažovali všechny možnosti a dospěli jsme k závěru, že spolupráce našich A-týmů je nejlepším krokem ke splnění našich sportovních a finančních cílů. Spojením našich zdrojů, talentu a zkušeností věříme, že můžeme dosáhnout větší stability a růstu, který povede ke stanoveným cílům na hřišti i mimo něj.

Naši hráči a trenéři se těší na nové výzvy a příležitosti, které tato spolupráce přinese. Jsme přesvědčeni, že kombinace zkušeností a dovedností obou týmů nám umožní dosáhnout nových výšin a přinést fanouškům mnoho nezapomenutelných okamžiků. Těšíme se na to, že budeme moci společně oslavovat úspěchy a sdílet radost z každého vítězství. Věříme, že i nadále budete stát při nás, podporovat náš nový tým a společně s námi se radovat z úspěchů, které nás čekají. Zároveň je potřeba zmínit, že tato spolupráce nemá vliv na mládežnické struktury obou oddílů. Dále budeme fungovat jako dvě nezávislé organizace a nyní pouze čekat pod jakou finální licencí vstoupíme do dalšího ročníku Livesport Superligy.

Úvodní domácí utkání se uskuteční v sobotu 14. 9. 2024 od 14 hodin v pardubické Enteria Aréně v rámci 12. ročníku mládežnického turnaje JUNIOR SOKOL CUP.

Další podrobnosti k projektu Vám představíme společně v příštích týdnech.

Děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na novou kapitolu, kterou společně píšeme.

BA